Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyhatnék le szeptembe...

Hogyan fogyhatnék le szeptemberig 5-7 kg-ot?

Figyelt kérdés
Nem rég elkezdtem fogyózni. Egészségesen étkeztem, 2 naponta 3-szor 20 percet futottam, de nem hasznát. Tudom hogy nem megy egyik pillanatról a másikra, de akkor is furcsállom hogy 1 hónap alatt 1 dkg sem ment le. Esetleg lenne valami tippetek hogyan fogyhatnék le? 155,5 cm és 56 kg vagyok.

2018. máj. 10. 19:30
 1/4 A kérdező kommentje:
használt*
2018. máj. 10. 19:32
 2/4 anonim ***** válasza:
Nö vagy férfi vagy? Van kedved együtt fogyozni? Én is fogyni szeretnék.
2018. máj. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Igen, izmot kell építs. Ha felszedsz 1kg izmot és leadsz 1 kg zsírt akkor ugyanilyen súlyú lesz, csak formásabb.


5 hónap alatt pár kg izmot fel lehet szedni, ha elkezdesz komolyabb erősítő edzéseket csinálni és megfelelően eszel mellé és nem koplalsz, attól ne aggódj, hogy túl izmos lennél, nem olyan könnyű felszedni izmot, pláne lányként.


Ha ezt csinálod, akkor meg számold bele a mérlegen, hogy nem feltétlen fogsz fogyni, mert ha izom feljön és zsír lemegy azok lehet, hogy kiegyenlítik egymást.

2018. máj. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Írd le az étrended,úgy könnyebb segíteni .
2018. máj. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!