Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Az alábbi étrend és életmód...

Az alábbi étrend és életmód fogyaszthat?

Figyelt kérdés

Étrendem: reggelire gabonapelyhet vagy rántottát eszem. Ebédre azt, amit anyuval készítünk, de mivel nem igazán update :D, ezért most kisebb tányéron, a szokásos adagom felét fogyasztom, ha rizs/tészta van. Vacsorára egy könnyed salátát, gyümölcsöt, vagy tegnap répatortát fogyasztottam egy pohár turmixszal(18:00 órakor).

Az étkezések közt eltelik 4 óra, állítólag ennyi idő alatt eleget emésztődik, hogy újra ehessek. Napi 2 l vizet fogyasztok, a cukros üdítőkről lemondtam, ahogyan a nassokról is: ha édességet kívánok, csak 1! sütit/kekszet eszem, az étkezések mellett.

Fél órát szobabiciklizem, súlyzózom 1,5 kg-os súlyzóval; 50-50 emelés mindkét karommal, illetve 100 hasprés is napirenden van. :-)


2010. jún. 14. 16:25
 1/3 A kérdező kommentje:
*nem írtam, hogy kenyeret, zsömlét sem fogyasztok, na nem mintha eddig napi szinten ettem volna ezeket.
2010. jún. 14. 16:28
 2/3 anonim ***** válasza:

simán fogyaszthat

de fenék gyakorlatokat is végezz az nagyon hasznos

nyáron ha teheted röpizz, tollasozz, ússz, fuss! hetente 1X

garantált a feszes bőr, a fogyás és az egészség

csak kitartás!!!

2010. jún. 14. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi; az lemaradt hogy úszni is el fogok járni, jó lesz a hideg víz ebben a melegben :-)
2010. jún. 14. 18:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!