Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Folyadéknak nem gond ha csak...

Folyadéknak nem gond ha csak teát iszom egész nap? (diéta alatt)

Figyelt kérdés
Gyümölcsteákat kevés citrommal édesítő, cukor, méz nélkül. Ebből min. 2 litert iszom meg egy nap.
2010. jún. 14. 18:20
 1/5 anonim ***** válasza:
hátt szerintem de BAJ az édesítő nagyon egészségtelen és a gyümölcstea filternek nem sok köze van a teához... én is teát iszok folyadék hejett, dekára kimért zöldtea nempedig filter ja és cukor citrom nélkül... de ahogy te iszod ugy szerintem nem jó... persze ez csak az én véleményem.. ha nagyon nembirod a sima teát akkor is kimérten vegyél teafüvet és édesítő hejett mézet rakj bele citromlé hejett pedig egész citromot facsarj...
2010. jún. 14. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem meg igyál vizet
2010. jún. 14. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
bocsi félreolvastam... édesítő nélkül iszod.... 1 fokkal jobb de a kimértet próbáld ki mert nemsok a különbség ízre de összetevőre nagyonis... első voltam
2010. jún. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Sajnos a környékünkön nem lehet kimérős teát kapni, ezért csak a filterest tudom inni. Vízből képtelen vagyok egy fél liternél többet meginni ezért iszom teát. Filteresből egyik sem jó?
2010. jún. 14. 18:44
 5/5 anonim ***** válasza:

esetleg változatosabbá teheted egy kis limonádéval (edesités nélkul, nagyon gyengén)

de szerintem nem baj.

2010. jún. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!