Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ihatok tejeskávét vagy sem?

Ihatok tejeskávét vagy sem?

Figyelt kérdés

vizsgaidőszak van, leghamarabb éjfélkor kerülök ágyba, de már mindjárt idealszom :( vizezett tehéntejjel tehenészetből hozzuk a tejet) és édesítőszerrel ihatok tejeskávét?

mai menüm: reggeli: müzli+tejeskávé

2 szem alma

milánói

és du 4 óta kb 20 percenként eszegetek almát/répát/uborkát valamit, csak rágjam:)


2010. jún. 14. 19:58
 1/9 anonim ***** válasza:

Én is vizsgára készülök, szerdán lesz! Jó neked, hogy legalább eszedben van az evés, én most kaptam észhez, hogy már régen ettem.:S Szerintem ihatsz nyugodtan, ha édesítővel iszod, akkor csak a tejnek van kcal tartalma.

Én zöld teát iszom (szálasat), úgy felpörget:D alig birok tőle aludni,pedig én aztán nagy alvó vagyok.

2010. jún. 14. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
édesítő helyett rakj bele mézet.. nagyon fini én imádom:P
2010. jún. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

ááá én folyamatosan eszem... hihetetlen:D de még mindig sokkal jobb mint a chips meg társai...

köszönöm a mézes tippet! kipróbálom:)

sok sikert a vizsgához!! (én csüt. nyomok két nagyon nehezet:s)

2010. jún. 14. 20:25
 4/9 anonim ***** válasza:

1. vagyok!

Alma, répa, uborka, alig van bennük valami, nyugodtan eheted:D Én fel leszek vagy 1ig biztos, majd 11felé eszek még koviubit..:D Nekem szóbeli szakvizsgám lesz, jeeeeee:S:D

Köszi, neked is EGY KALAPPAL:)

2010. jún. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

ááá pedig az almára azt mondják h hűűű de teli van fruktózzal, és h cukor meg szénhidrát meg nem kell stb, de attól még finom, szeretem és ma már vagy másfél kilót megettem (a koliban simán lemegy 2 kg is, csak mondjuk olyankor reggelizem egy kis müzlit és téma kilőve...)

szóval ez nem ide vágó dolog, de sebaj:)

és a bátyám megitta a kávém felét:( pedig ő még csak vizsgázni se fog... gonosz világ ez... :P

2010. jún. 14. 20:45
 6/9 A kérdező kommentje:
jah és köszi a jókívánságot, neked meg Kína éves termését kívánom...(természetesen szerencse:D):D
2010. jún. 14. 20:47
 7/9 anonim ***** válasza:

:D köszi, akkor viszont kívánom:P

Nem kell ennyire felfújni a dolgot sztem. Ha már nem megy a fogyás (mint most nekem, kicsit belassult) akkor kell jobban ráállni, de 1kg alma ide vagy oda sztem nem számít.

2010. jún. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Főleg aki fogyi elött (mint én:D ) zabálta a csokihegyeket, csipszet, sütiket, péksütiket stb... :D
2010. jún. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

óóó én a csokizabálós időszakomat már kinőttem szerencsére:D most az alma van a soron:P péksütiket meg szerencsére sose ettem, habár mostanában nagyon odáig vagyok a pogácsákért... meg imádok sütni (szerencsére népes családom van, és mindig örülnek ha van valami:D) igaz egyik nővérem nem érti hogy hogy lehet az h megsütöm a sütit és nem eszek belőle, max. egy kis szelet kóstoló, h tudjam h milyen és annyi, de már megint nem a témáról van szó:D

hoppá:P

2010. jún. 14. 21:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!