Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nagy túlsúllyal, mennyi idő...

Nagy túlsúllyal, mennyi idő alatt?

Figyelt kérdés
Életmódot szeretnék váltani, de az első 2-3hétben kemény 500-600Kcal s diétát csinálnék, hogy méregtelenítsek és jó lenne az elején egy kis sikerélmény is.Mennyi mehet le ennyi idő alatt?Köszi a válaszokat!21/L
2010. jún. 14. 20:25
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia. Igy, hogy a súlyod nem irtad elég nehéz megtippelni. De ha nagy túlsúlyról van szó (100on felül) akkor ennyi idő alatt 10 kiló vizet, 1 kiló zsirt ha veszitesz, és az izomról ne beszéljünk.


Szerintem nem igy kell nekikezdeni, hanem változatos, jó étrendet összeállitani 1200-1300 kcallal. és mellette sok sport! Ez ami használ tartósan.

2010. jún. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

szerintem sem a legmegfelelőbb így.

Menj el dietetikushoz, segít összeállítani egy étrendet, mellette meg sportolj, ha anyagilag megteheted akkor edzőteremben, edzővel (nálunk pl edzés összeállítás+ 3 alkalommal végigkísér 3500ft-be kerül nem is drága)

és mielőtt ciki lenne: neki ez a dolga, hogy segitsen nem fog kinevetni:)

2010. jún. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
21:14 vagyok. Ja igen és nagy túlsúly = több idő(ha tartósan szeretnél fogyni)
2010. jún. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

nekem is nagy a túlsúlyom, én a lassu, de biztos módszert választottam, dieta meg szolid mozgas (és RENGETEG folyadék), nekem kb havi negy kiló minusz van.

A méregtelenítésnek kis lúgosító dietat es hidrokolon terapiat valasztottam.

tudom, nem gyors, de nekem kb 2-3 ev alatt ment fel 30 kiló, es kb ennyi idot adnek neki hogy lemenjen. (havi 3-4 kiló van megcelozva 1 evig, ha egy honap alatt csak ket kilot fogyok, de azt egy evig, az is 24 kilo, ha harmat, akkor harminchat, akkor nem is folytatnam. ) (mar fogytam egyszer negyven kilot, akkor elso evben lement husz, a masodikban 10, meg a harmadikban is 10, szerintem az is tok normalis volt).

ha irsz privit, elkuldom azt az etrendet, amit kaptam, teljesen tartható szerencsére es finom is

2010. jún. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
elozo vagyok. nem jojo effektus, hogy visszajott, egyszeruen szultem, es belezavarodtak a hormonjaim :)
2010. jún. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Méregtelniteni ott van a a veséd,a májad.. És ezzel az 500 kalóriával nem fogsz rajtuk segiteni,hanem egy jól összeállitott étrenndel.Jó minőségü szénhidrát (telj.kiőrl.kenyér,zabpehely,durumtészta,barnarizs) fehérhusok (hal,csirke,pulyka) ,sovány túró,tojás,sonka,tejtermékek,rengeteg zöldség (paprika,paradicsom,uborka) ,és napi 3-4 liter víz. heti 5-6 szór egy óra aerob mozgás ( kocogás,tempós séta,bicikli).
2010. jún. 14. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
egyel inkabb 1200 kaloriat de normalis egeszseges kajakbol. felesleges ez a koplalas mert par nap mulva kiehezetten ugyis teleeszed magad. szoval lassan de biztosan dietazz
2010. jún. 14. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Az 5-600 kalóriás diétával megalapozod, hogy utána már 1000 kalóriától is rohamosan hízz.

Méregtelenítésre meg ott a veséd meg a májad, bízd rájuk magadat. Kérdezz meg erről egy orvost, ha nem hiszel nekem. A méregtelenítés, lúgosítás meg az egyéb csodamódszerek mind humbug, az egyetlen, ami használ, az egészséges táplálkozás.

(A lúgosítás nem azért hat, mert lúgos lesz a szervezeted, hanem azért, mert csak olyan dolgokat enged enni, ami egészséges. Az emberi szervezet ph értéke állandó, nem lehet befolyásolni. Ha elsavasodik, az betegség jele. De nem attól leszel beteg, amit a legenda mond, hogy elsavasodsz, hanem előbb megbetegszel, utána elsz savas a szervezeted. Ha ezt sem hiszed, egyszerű lakmuszpapírral ellenőrizheted saját magadnak.)

2010. jún. 15. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszaitokat!megpróbálom akkor inkább az 1200Kcal hoz tartani magamat.
2010. jún. 15. 13:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!