Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Rengeteg zöldséget ettem!?

Rengeteg zöldséget ettem!?

Figyelt kérdés
Nem tudom mi ütött belém, de napok óta hatalmas (kipukkadásig képes vagyok) mennyiségben eszem a nyers zöldségeket és a savanyúságot. Ma is reggel megettem 3 paradicsomot, egy vöröshagymát, egy egész fej jégsalátát, 1 db tv paprikát, 1db kaliforniai paprikát, 30 dkg vegyes savanyúságot, egy ecetes káposztával töltött paprikát, egy egész üveg gyöngyhagymát, egy egész kígyóuborkát, 6db hegyes ecetes pepperónit, 15 olivabogyót, egy nagyon nagy fej karalábét és 3 póréhagymát... hihetetlen mennyiségben kívánom és nem tudom magam leállítani. A mérleg is 47-ről 52kg lettem mostanra... brutális mennyiség és nem bírok leállni. Ennyitől lehet hízni? Mi lehet ennek az oka, valakinek volt ilyen? Nem lesz tőle bajom szerintetetek? Bármilyen véleményt meghallgatok, köszönöm. Valamint ez mennyi kalória lehet? Ehetek ma még ezek után, vagy teljesen hagyjam el ezt a zöldség / savanyúság túlevést?

2018. máj. 19. 16:52
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó válaszoló! Nagyon szépen köszönöm, hogy ezt leírtad. Velem is ugyan ez... ilyesztő volt olvasni az 1kg savanyúkáposztát... az nekem is le megy plusz a 10-20 kovászosuborka... hihetetlen sajnos. Megfogadom, megértettem és már kezdem elfogadni a mostani helyzetet. Ez nagyon nagyot lendített, hogy nem vagyok egyedül ezzel és ennek ilyen furcsa folyamatai vannak. Örülök, hogy neked sikerült teljesen kijönnöd ebből. Bízom benne én is mihamarabb csatlakozom a gyógyult anorexiások táborához. :-)
2018. máj. 20. 12:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!