Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ugye ettől fogyni fogok?

Ugye ettől fogyni fogok?

Figyelt kérdés
Reggelire ittam egy csésze gabonakávét (édesítőszerrel), megettem két félbarna toastkenyeret light margarinnal, és egy Norbi Update kakaós puffasztott búzát. Szerintetek ettől hízni fogok?? Ma már nem eszem mást, csak gyümölcsöt, vizet, és tejet iszom. Így nyáron semmilyen ételt nem kívánok, egyedül a gyümölcsöket, abból is csak a dinnyét, a nektarint, és a zöld almát. Hizlal??
2010. jún. 15. 09:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem, hízni nem fogsz, csak megbetegedni.

Egyébként nem igaz, hogy nyáron nem éhes az ember. Az egészséges ember nyáron is éhes, csak nem pörköltet eszik meg töltött káposztát, hanem könnyű nyári ételeket.


Fordulj orvoshoz.

2010. jún. 15. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A gyümölcsökkel semmi baj nincs, nyáron egyél amennyit csak szeretnél, de reggelire mindenképpen enned kellene valami fehérjét is, hiszen az a legfontosabb tápanyag. A gabonakávé, a kenyér, a puffasztott búza mind csak szénhidrát, és a gyümölcsökben is az van, a fehérje hol marad? Reggelire egyél valami hússzeletet, vagy tükörtojást, rántottát, vagy sajtot, tejfölt. És napközben is legalább egyszer, ebédre egyél valami fehérjét, egy kis húst vagy halat zöldségekkel. Ha nem eszel rendesen fehérjét, lebomlanak az izmaid. Erre oda kellene figyelned.
2010. jún. 15. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Ha egészségesen szeretnél élni sokkal inkább fehérjéket kellenne fogyasztanod.

Amit most csinálsz az csak arra jó, hogy amikor majd egyszer elkezdesz rendesen enni (nem tudsz egy egész életen át koplalni, vagy legalábbis semmi értelme) nagyon gyorsan fogsz vissza hízni, és még többet mint amennyitől megszabadultál.


Én azt tanácsolom neked étkezz egészségesen, odafigyelve arra mit mikor eszel, de ne koplalj és ne vonj meg semmilyen tápanyagot a szervezetedtől, mert hosszú távon az megbosszulja magát.

Élj egészség tudatosan, mozogj többet és akkor amellett nyugodtabban ehetsz is, illetve az egészségednek is jót tesz.

Valamint én, hogy ne hízzak meg (imádok enni) egy magas rosttartalmú tabit szedek, ami meggátolja a zsírok felszívódását. Én azzal fogytam le és az az amivel tartom is a súlyom már egy jó ideje....


Na mindegy de én semmi esetre sem koplalnak, többet ártasz vele mint használsz.

2010. jún. 15. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az jó, ha reggelire magvakkal dúsított natúr joghurtot eszem?
2010. jún. 15. 10:52
 5/5 anonim válasza:

az előző hozzászóló vagyok.

Az már egy fokkal jobb, mert az legalább fehérje, de továbbra is csak azt tudom tanácsolni, hogy egyél inkább normális mennyiségeket, mert egyszer ha már megunod, akkor utána iszonyatosan megfogsz hízni.


A kis mennyiségektől lelassul az anyagcseréd és amint eszel nehezebben emészted majd. Illetve a szervezeted mikor végre normális mennyiségű kajához jut egyből zsírrá alakítja, hogy raktározza, mert "tart attól hogy megint szűkös idők jönek" :)


De ha mindenképp ilyen keveset szeretnél enni akkor egyél: sajtot, tojást, halat, fehér húsokat, teljes kiörlésű kenyeret, tejtermékeket stb...

2010. jún. 15. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!