Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Felülés, fekvőtámasz, guggolás...

Felülés, fekvőtámasz, guggolás, meg egyéb lusta embereknek való módszerek segítenek a fogyásban?

Figyelt kérdés
Ha ezeken kívül nincs semmi egyéb testmozgás.
2018. máj. 22. 22:55
 1/10 anonim ***** válasza:
12%
séta is kéne leginkább nem is futni kéne ha nem a gyors séta kéne és nem betonon ha nem a fűbe de a leghatásosabb ha el kezdesz futni vagy például Vegán étkezni, sok sikert és ne légy lusta.
2018. máj. 22. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Az igazán lusta ember nem csinál ilyesmit... :D Évek óta próbválom magam rávenni a guggolásra, nem nagy sikerrel, igaz, nekem az nagyon nehéz. A felülés helyett jobb a hasprés, fekvőtámasz nem mindenkinek megy, bár ha a könnyítetteket is belevesszük, az jobb. Jó kis összetett gyakorlat. Nyilván segít valamit, de nem olyan sokat. Maga a gyakorlat kevés kalóriát éget (ez mindháromra igaz), de pl. egy rendes guggolás nagy súllyal eléggé megdolgozza az igen nagy lábizmokat s ez később is több kalóriát éget, nemcsak a rövidke gyakorlat alatt.


Azért jobb lenne többet mozogni, ez nagyon kevés.


A fogyás maga a táplálkozáson fog múlni.

2018. máj. 23. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Most kezdtem neki és kíváncsi vagyok egy hónap múlva az eredményre. (Harmadszorra állok neki lustaság az úr:D) 200-250 fekvő 100 tricepsz 100-100 jobb és bal kézre külön ezzel a rugos fene sem tudja mi a neve cuccal:D külön és 200 guggolás. szerintem segít a fogyásban. Főleg ha sokat izzadsz..
2018. máj. 23. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Aki tényleg lusta (mint én), annak nem fog segíteni a guggolás és társai sem, mert bele se kezd. :)

Egy darabig csináltam, és én is azt tudom mondani, hogy a táplálkozás sokkal jobban befolyásolta a fogyást, az ilyen gyakorlatoktól csak az izmaim lettek edzettebbek, formásabbak. De halál unalmas volt, inkább hagytam a fenébe az egészet.

Helyette olyat választottam, amit szeretek is, mint a gyaloglás, és a rollerezés (nem elektromos, lábbal hajtós).

2018. máj. 23. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Én fekvőtámaszozok, és hasprésezek. (ha rá tudom venni magam) Ha elkezdtem akkor rendesen megcsináltam. Pár hónap alatt vagy 10 kg lement. Persze az étrendemen is változtattam. Nem iszok cukros löttyöket, meg nem zabálok már.
2018. máj. 23. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy semmi kedvem elmenni futni, rollerezni, vagy edzőterembe, inkább itthon csinálnék valamit. Sétálni lenne kedvem, de nem hinném, hogy az segíteni, mert nincs extrém túlsúlyom, 3-4 kilót szeretnék leadni (165 cm, 58 kg, skinnyfat vagyok, hasamon, combomon, fenekemen a felesleg).
2018. máj. 23. 10:14
 7/10 anonim ***** válasza:
Akkor a séta pont neked való, mert igenis segít. Persze nem 20 perc lötyögésről van szó, hanem felveszel egy kicsit tempósabb sebességet, és így legalább egy órát sétálsz. Az nagyon jó tud lenni, akármekkora súlynál.
2018. máj. 23. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ha skinny fat vagy,pont hogy jót tenne ha egy kis izmot magadra szednél .

A fogyás a táplálkozáson múlik , ezek jó gyakorlatok egyébként ,főleg súllyal.

Guggolni én is utáltam eleinte,mostmár a kedvenc gyakorlatom :D Bár nem megy valami nagy súllyal még ,de jó érzés fejlődni .

A fekvőtámasz nagy mumus nálam ,én a női könnyített-térdelős verziót nyomom,de az is nehezen halad :D Felülés helyett a plankot ajánlom ,az elég durva és a hátadat sem cseszi szét.

2018. máj. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Dehogynem jó a séta. Jobb időszakaimban mentem 20-35km-es teljesítménytúrákra a hegyekben, olykor fagyban. Ne mondd, hogy nem éget rendesen kalóriát :) Nyilván simán ellensúlyozható evéssel, pláne, hogy ennyit az ember nem mindennap és nem is minden héten csinál, de azért segít. Napi 1-2 óra is segít, annyi pedig speciel nekem komoly fizikai igényem egész napos ülés mellett, nem működnék nélküle. Párszáz kcal a siker és a kudarc elválasztója is lehet, ha kicsi az alap kalóriaigényed és nem tudsz igen keveset enni (s nem is akarsz koplalni).
2018. máj. 23. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ne légy lusta, lusta emberből már van elég.
2018. máj. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!