Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Help mee! Mitől puffadok?

Help mee! Mitől puffadok?

Figyelt kérdés

reggel szép lapos a hasam,aztán egyre-egyre estébb felé jobban és jobban puffad,végül estére úgy néz ki a hasam mintha egy 6 hónapos terhes lennék,és nagyon elegem van már belőle,az agyamra ment hogy bármit eszek sosem szép lapos a hasam,toppot sem tudok felvenni ez miatt bármikor:(

segítsetek mit tehetnék,köszönöm!



2018. máj. 23. 20:50
 1/4 anonim ***** válasza:
50%
A harakiri segít rajtad. Nincs más esélyed.
2018. máj. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Valószínű a reggeli lesz a baj,ha már délelőtt elkezdődik

Mit reggeliztél ma ?

2018. máj. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A has némi növekedése természetes evéskor, ha ez túlzott, vagyis puffadsz, akkor pedig eszel valamit, amit nem kéne.
2018. máj. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Elsőt nem nagyon értem xD

második:minden egyes reggel full barna kenyér főtt tojással,de ez csak kb 1 hónapja csinálom igy,szóval akkor az előtt ehettem valami olyan rosszat amitől puffadok mindennap?

próbálok már csak zöldségről és gyümölcsről lenni,ha lehet akkor lisztes cukros dolgokat kerülöm,mégis ez van :(

+ nem vagyok túl vékony,olyan kb 55 kg/165 cm vagyok,lehet ez is közre játszik és ha cseppet fogynák akkor nem lenne puffadásom? :/

2018. máj. 24. 15:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!