Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mitől vagyok ilyen?

Mitől vagyok ilyen?

Figyelt kérdés

Sziasztook :)

nagy panasszal fordulnák most hozzátok,na de ki is térek a lényegre!

PUFFADOM,már a víztől is,igen már attól is,de olyan szinten,mintha terhes lennék,ha kiengedem a hasam az meg valami borzasztó,ezeknek ellenére FULL VÉKONY vagyok.Elgondolkoztam azon már hogy esetleg többet kéne mozognom és akkor eltűnne?vagy mitől van ez?

+ nagy szerencsémre a fenekemre/lábamra semmi nem megy,csak is kizárólag az arcomra és a hasamra,ez is azoknak az egyike,ami már k*rvásul idegesít.

Esetleg menjek evel a puffadással orvoshoz?



2018. máj. 24. 17:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Puffadás alatt mit értesz? Amúgy az teljesen természetes, hogyha nincs vastag zsírfedés a hasadon akkor látszik a ha ettél, ittál azt nem mondanám puffadásnak. Ha komolyabban puffadsz akkor pedig menj el orvoshoz ő tud neked igazán segíteni csak.
2018. máj. 24. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
akármit eszek rögtön érzem hogy tele vagyok és fel vagyok puffadva tőle,ezért sosincs szép lapos hasam és még erre ráadást ad azis,hogy minden oda megy,úgy érzem soha nem lesz jó alakom
2018. máj. 24. 18:00
 3/4 anonim ***** válasza:

"Mitől vagyok ilyen?"

Egy jó pszichológus majd felállítja a diagnózist. Szólj anyádéknak, hogy vigyenek el hozzá!

2018. máj. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Renyhe a hasizmod,vagy a hátad,rossz a tartásod, ha kidülled a hasad nagyon ,akkor is ha nem ettél megy egy kondérnyi kaját .

Ha konkrétan puffadsz,tehát emésztési panaszaid vannak ,szúr a hasad,kínoznak a gázok ,nem tudsz wcre menni ,akkor az kajától vagy betegségtől van .

Illetve nálam pl menstruáció előtt egy héttel kezdődik,bármit eszek ,ha a fejem tetejére állok akkor is fáj a hasam, és olyan mintha terhes lennék .Wc-re is alig járok ,holott egyébként sosincs ilyen gondom. Ez hormonális,a progeszteron szint lezuhan állítólag ez van hatással a belekre/gyomorra . Ezzel fogalmam sincs mit lehet tenni,leginkább semmit , borzasztó irritáló ,de én már mindenfélét próbáltam rá és nem segít.

2018. máj. 25. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!