Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Próbálok egészségesen enni,...

Próbálok egészségesen enni, de hogy, mikor mindentől puffadok?

Figyelt kérdés
Salatatol, paradicsom, meg néha a laktóz mentes tejtermekektol is vagy nem tudom... pedig ezeket nagyon szeretem de egyszerűen rosszul leszek tőlük , salátát mivel helyettesithetnem?
2018. máj. 28. 10:29
 1/2 anonim ***** válasza:

Ne csak a zöldséget egyél. A sok zöldség sokakat puffaszt.

Ha tényleg mindentől, akkor nem ártana egy kivizsgálás.

Ha nő vagy, akkor akár nőgyógyászati problémák is okozhatnak ilyet.

2018. máj. 28. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

OK, akkor ne edd ezeket, egyél mást.

Mindentől csak nem puffadsz.


Kismillió zöldséget ehetsz nyersen, nekem most uborka, paprika, hónapos retek és újhagyma van itthon a salátán túl, plusz savanyúság. De sok mást is lehet nyersen enni. De ha semmi nem megy, akkor edd őket máshogy, nem annyira jó, de azért sok tápanyag bennük marad kis hőkezeléssel is.


A tejtermékeket simán el lehet hagyni, jó, néha/eleinte/egyeseknek kényelmetlen lehet, de ha egészségtelen s kellemetlen számodra, ez a helyes út.

2018. máj. 28. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!