Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Aki reggelente jar futni,...

Aki reggelente jar futni, hogy veszi ra magat?

Figyelt kérdés

Sziasztok, 16eves lany vagyok, kellene nekem 10-15kilot fogyni. Mar tavaly volt, hogy reggel mentem futni, de nagyon nehez, eloszor meg felkelni sem tudtam olyan hamar. Fel 6-kor kellene kezdenem, olyan 2, max. 3 km-re gondoltam.

Ti hogy bírtok reggel felkelni? Valami tippet tudtok mondani?

Elore is koszonom a valaszokat, es bocsanat az ékezetekert, elirasokert, de tabletrol irok.



2018. máj. 28. 17:03
 1/7 anonim válasza:
100%

Gondolj arra, hogy én van, hogy 4-kor kelek, hogy el tudjak menni futni.

Amúgy én úgy gondolom csak az első nehéz utána dolgozik a lelkiismeretem ha nem megyek.

2018. máj. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én a reggeli súlyzós edzés+kardió edzés miatt ébredek 5:00-kor. Engem az motivál, hogy minden edzésem közelebb visz a célom eléréséhez. Egy idő után pedig bele épül a rutinodba.
2018. máj. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
87%

A páromnak 6-kor kezdődik a munkája, szóval neki muszáj. De kelt már fel 3-kor is és lefutott egy félmaratont. Reggeli típusoknak megy.


Én? Nincs az az isten, aki rávenne a 8 órás kelésre (nem mintha olyan korán kelnék, de elvi lehetőség van rá), szóval én inkább este futok, ez van. Most már 8 után is kicsit túl meleg van hozzá, így nem szoktam erőltetni, úgysem megy még sok, de ha elszánom magam, biza akkor kell. Tegnap azért jólesett :)


Amúgy egyikünk se fogy, csak mert fut s mást is mozog, pedig ránk férne. Az étrend sokkal fontosabb, persze kis kalóriakeretnél a mozgás a fogyásba is kifejezetten besegít, egyéb haszna mellett.

2018. máj. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem póbáld fokozatosan. Heti egyszer, majd néhány hét után heti kétszer ... . Próbálj meg néha felkelni a reggel egyszer tiz perccel korábban, majd néha húsz perccel korábban. Ha valamilyen okból zombi fáradt vagy, akkor ne öld magad, ne kelj fel, de legyél azon, hogy következő reggelen lehetőleg kelj fel. Kisérletezd ki magadon, hogy melyik módszerek működnek.
2018. máj. 29. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Mivel szörnyen nehezen ébredek, ezért majd’ egy órát adok magamnak a zombulásra, csak ülök és bámulok, döntöm be a koffeint, citromot nyalogatok... aztán úgy 40 perc múlva állok készen, de akkor felpattanok és indulok, 10 percen belül már futok is. Azt nem tudnám csinálni, hogy kelés után uzsgyí, ki az ágyból-bele a futócuccba.
2018. máj. 29. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Jó korán kell lefeküdni, hogy meglegyen a 8-9 óra alvás (neked akár 10 is). Eltart egy ideig, mire hozzászokik a szervezeted, de olyan is van, aki sohasem tud hozzászokni, mert ilyen a bioritmusa, vagy az életvitele.

Ahhoz ne akarj hozzászokni, hogy kialvatlanul felkelsz kora hajnalban és elmész futni. Nem egészséges dolog alvás helyett sportolni, ráadásul ha túl keveset alszol, az is hozzájárulhat a hízáshoz (a sok alvás viszont segít fogyni).

2018. máj. 29. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha nagyon fájdalmas felkelni,menjél délután vagy este .

Amúgy a kérdésedre válaszolva,sehogy nem bírok felkelni ,mondjuk én dolgozok 14 órát utána ,nincs az az isten ,hogy fél hatkor felkeljek,inkább edzek éjfélkor .

2018. máj. 29. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!