Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lehet úgy fogyni, hogy csak...

Lehet úgy fogyni, hogy csak hétfőtől péntekig diétázom?

Figyelt kérdés
Hétköznap betartok minden aranyszabalyt, aztán hétvégén (több okból) nem megy. Természetesen nem hirtelen és gyors fogyasra vágyok ezzel a"módszerrel", de lassacskán lehet így is fogyni?
2018. jún. 4. 10:10
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
70%

nem nagyon..-persze attól is függ miket/mennyit ennél


én is ezt csináltam,de ezzel csak azt értem el hogy amit leadtam péntekig azt a hétvégén vissza is szedtem.

Most azt csinálom hogy hétvégén is odafigyelek,-de azért teszek egy kis engedményeket. pl: eszek egy gombóc fagyit,vagy eszek egy kis tésztaételt. vagy pár kocka csokit.

szóval csak egy kicsit csalok,-igy fogyok is azért

2018. jún. 4. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
86%
szia, én volt h tojasos nokedlit ettem, volt h paprikaskrumplit.persze csak fél adagot.és így is fogytam.
2018. jún. 4. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a véleményed! Igazából a hétvége kapkodós, ügyintézős, rohangálós, családlátogatós. Van hogy hosszú órákig nem eszek, majd bekapom azt amihez hozzájutok. A család előtt meg egyenlőre nem verném nagy dobra, mivel félek a kudarctól :/
2018. jún. 4. 10:51
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
akkor azt javaslom próbáld ki..-és akkor kiderül számodra hogy van értelme vagy nem..
2018. jún. 4. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm az időtöket a válaszra! Elkezdtem az étrendváltást, de a hétvégével mindig megcsúszott és abba is hagytam mindig. Kipróbálom, persze valamennyit igyekszem a hétvégén is reformálni. Kíváncsi voltam konkrét tapasztalatokra is akár (amit az elsőtől kaptam)
2018. jún. 4. 11:00
 6/20 anonim ***** válasza:
49%
mi az oka a hétvégi "megcsúszásnak"? te magad vagy a család?
2018. jún. 4. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Azt hiszem nem varrhatom más nyakába... Én
2018. jún. 4. 11:06
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

értem.. :)

én megértelek mert én is kinlódtam a hétvégékkel..

Főleg hogy a családomra meg főzők,így külön kínlódás nekem hogy abból nem nagyon ehetek. Pár hete döntöttem úgy hogy így nem mehet tovább és a hétvégén is oda figyelek (kisebb csalásokkal)-és hidd el erőt ad az ha látod hogy fogysz.

Most hétvégén is ettem kis krumplis tésztát,1 gombóc fagyit-de ma reggel a mérlegre állva boldogan szálltam le a mérlegről,hogy ebbe a kétnapba nem jött vissza semmi

2018. jún. 4. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Ha a 'jojó' technikád alkalmazod, ne csodálkozz, ha súlyod ingadozni fog.

A szélsőértékek nem változnak, közte pedig súlyod állandóan igen.

2018. jún. 4. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztatást! Valóban hülye és becsapós gondolat a 7/2 rossz nap :/ Attól is tartok ha "átkattanok" az lesz mint régen. Csak a diéta, életmód, mennyiség, számolás volt a szemem előtt. (Sikerült is akkor). Nem akarom, hogy ne elvezzem úgy a családot, ahogy most :) (3gyerek)
2018. jún. 4. 11:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!