Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyi idő, amíg Kolly elkészí...

Mennyi idő, amíg Kolly elkészíti az étrendeket? Tényleg ilyen “sokat” kell várni rá?

Figyelt kérdés
Tudom hogy írja a honlapon hogy 18-25 napon belül van kész, de én ezt sokallom. Valaki rendelt már tőle? Nektek mennyi idő volt?
2018. jún. 5. 00:30
 1/5 anonim ***** válasza:
78%
Miért ilyen népszerű ez a Kolly? Versenyzett és eredményeket ért el vagy csak felfuttatta magát instán vagy a TV-ben? Nem értem el kér 5 000 Forintot egy edzéstervét és étrendet de az életben nem látott személyesen, nem mérte fel a fizikai állapotomat, nem ismeri a test összetételemet, a vérnyomásom, a vércukrom, az eddigi táplálkozási állapotomat. Szerintem ő is csak újabb arc aki lenyúlta az amerikai online edző stílust. Így a legegyszerűbb nem kell foglalkozni senkivel személyesen a team aki mögötte van meg fizetésért megírja az étrendet. Ez csak saját vélemény.
2018. jún. 5. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
68%
Ez mekkora okosság!!! Összedob egy étrendet 5000-ért ha csak napi 3-4 et csinál meg ami legyen mondjuk 30-60 perc akkor az úgy szép. Aki ilyen talpra esett meg is érdemli a sok pénzt az olyan gyökerektől mint a kérdező.
2018. jún. 5. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
81%
Annyiféle mintaétrend, és táplálkozási tanács van fenn a neten. A kalóriaszámlákról már nem is beszélve, ahol te a saját receptedet viheted fel az appba (mert lecsó és lecsó között van különbség, és úgyis az számít te miből és hogyan készíted) és az alapján figyelheted a makrókat...miért kellene valakire várni, aki ráadásul nem is tud személyes állapotfelmérést csinálni?
2018. jún. 5. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Hát, köszönöm azért a válaszokat.

Második: te még nagyobb gyökér vagy az is biztos, süt a válaszodból a kiégettség meg az irigység. Egyébként Kolly ír a legolcsóbban étrendet, a többi táplálkozási tanácsadó teljesen el van szállva, 50 ezret is elkérnek egy teljesen pocsék munkáért. Nevet nem írok, van azért néhány kérdés ahol ez válaszban le van írva. Majd írjál azokhoz a kérdésekhez is habzó szájjal kommentet.


Egyébként eleget pepecseltem én már a kalóriaszámlálással, meg a netes étrendekkel is. 7 ezer forintot nekem megér egy személyre szabott étrend, szerencsére megengedhetem magamnak. Elég jó referenciái vannak, nekem pedig van akaraterőm (15 kg-t már leadtam, de nagyon egyhangúan eszem és erre rá lehet unni, kreatív meg egyáltalán nem vagyok a konyhában) tehát bízom benne, hogy sikeres lesz. Egy fokkal biztos, hogy többet ér mint az én jelenlegi tudásom.

Állapotfelmérést nem csinál, na és... Van az étrendekhez egy részletes kérdőív, azt már ki is töltöttem😆

2018. jún. 6. 08:13
 5/5 anonim válasza:
Ha még 5 ezerért csinálná... Tegyünk mellé egy nullát, mert kb 25-50 ezer attól függ csak étrendet kérsz vagy edzéstervet is mellé... Sokáig szemeztem vele,de nem vagyok hajlandó annyit fizetni hisz kajákat tudok nézni bárhol ingyen, felemelni a seggem futni meg ingyér van szintén. Nem is találkozik veled... Jó hogy fogysz attól amit ír hiszem bekorlátoz napi 5 étkezésbe ch csökkentett kajákat amit te rohadtul nen ettél eddig... De ezt free is megtod
2020. jan. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!