Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tegnap sokat ettem?

Tegnap sokat ettem?

Figyelt kérdés

Felkeléskor: 3 mini barack

Reggeli: 2 nagyobb tk kenyér padlizsánkrémmel és egy zöldhagymával

Tízórai: egy alma

Tízórai 2: 3 kocka csoki

Ebéd: Egy tál bableves zöldhagymával

Vacsora: Egy marék natúrkrumpli egy tükörtojással (1 tojás olíva olajon)


2018. jún. 5. 09:14
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem, lehetséges hogy ez egy kicsit kevés de valakinek sok, te hogy érzed?
2018. jún. 5. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Túlevéből gyógyulok, nem tudom.
2018. jún. 5. 10:16
 3/9 anonim ***** válasza:
69%
Mindennap fel fogsz tenni egy ilyen kérdést?
2018. jún. 5. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ez volt az első :D
2018. jún. 5. 10:26
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem, szerintem inkább kevés, bár nem tudom, mekkora vagy. De a fehérje így is nagyon kevésnek tűnik. Az ebédet legközelebb egészítsd ki egy szelet hússal + egy adag köret, vacsorára pedig ehetsz 2-3 tojást, és/vagy még valami zöldségfélét.
2018. jún. 5. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Igen sok.
2018. jún. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nekem kevésnek tűnik, bár halvány fogalmam sincs, hogy "2 nagyobb tk kenyér" az neked hány deka, megközelítőleg sem. Gondolom, szelet, de szelet van sokféle méretben, nálunk 20 dkg fölött van egy nagyobbacska, pedig az is kicsi cipóból van vágva, szóval végülis elég kicsi szemre, de tömör a kenyér és nem vékony a szelet...


A fehérje szerintem is brutálisan kevés.

A "tál bableves" sem mondja meg, hogy 25 vagy 80 dekás, zsírral van tele vagy vízzel és zöldségekkel...

2018. jún. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Még valami. Ha tudnám is, hogy ez hány kcal, nem tudhatom, hogy egy ismeretlen személynek ismeretlen célokkal mennyi kell.
2018. jún. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Megint te vagy az "Epres lány". -.- Lemerem fogadni, hogy nem olvastad át az előző kérdéseidre adott válaszokat. Vegyél egy mérleget, fogd meg mérj le rajta mindent amit eszel utána szépen írd bele a kalóriabázisba és ott szépen kifogja írni, hogy a kalória keretedhez képest hol tartasz azon a napon.
2018. jún. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!