Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez hogy lehet? Csinálom a...

Ez hogy lehet? Csinálom a norbi féle csodadiétákat évek óta csinálom, hogy olyanokat egyek amik nem emelik a vércukor szintet, mégis hízom. A barátnőm meg McDonalds-os kaján fogyott le. :S 26L

Figyelt kérdés
Én 130 kiló vagyok, néha letudok adni norbival 10 kilót de általában visszajön és sajnos sokszor több mint volt. A barátnőm meg már 78 kilónál tart és 140 kiló volt. Ráadásul az orvos már a mérsékelt túlsúlyt sem írta a kartonjára. 5x eszik a McDonalds-ben naponta és csak arra figyel hogy 2000 kalóriánál ne egyen többet. Lehet csak izomból ment neki le és valójában ugyan olyan kövér csak nem látszik? De akkor miért néz ki sokkal jobban mint én? Miért van csípője? :S Engem hízlal a McDonalds es étel... Mit csinálok rosszúl? Hogy lehet hogy ő lefogyott én pedig nem? Rengeteget adtam ki tréningekre, Norbi könyvekre és étrendre :((
2018. jún. 5. 16:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
42%
Kérdésedben a válasz...
2018. jún. 5. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
nincs benne a válasz, mert lehet hogy csak 2000 kalóriát eszik, de az tiszta szénhidrát és zsír. nem lehet erre fogni a fogyást. Vagy arra gondolsz hogy tiszta zsír és csak izomból fogyott? Vagy mire? Ez a válasz amit adtál semmire sem jó.
2018. jún. 5. 16:41
 3/15 anonim ***** válasza:
83%

Izomból fogyott 62 kilót?😂😂😂ok

Amúgy nagyon kamu szagú.

2018. jún. 5. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
hát miért ne fogyhatott volna? Más magyarázat nincs rá.
2018. jún. 5. 16:49
 5/15 anonim ***** válasza:
85%

78 kilósan én is fogytam 2000 kcallal, bármit is ettem :)

Mivel sosem volt sok izmom, tuti nem izomból ment le, az azért látszott volna, a golyófej vékonnyá válása az garantáltan nem izomvesztés :D A párom se csodadiétán vált láthatóan vékonnyá...

Ha jók a makrói, miért is vesztene izmot? Egészségtelen étrenden is le lehet fogyni zsírból.


Te nyilván sokat eszel, különben fogynál.


Senkit nem hizlal semmilyen étel, CSAK a kalóriatöbblet.


De az is lehet, hogy neked lassú az anyagcseréd, nagyobb az éhséged. Az élet nem fair. De lefogyni te is le tudsz, csak egyél viszonylag keveset. Ez lehet sok is, sok mozgás mellett, vannak lehetőségek...


Az igyekezet és a pénzköltés nem fogyaszt, jól is kell csinálni.

2018. jún. 5. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Norman Bates ***** válasza:
74%
Ez eleg gyengere sikerult :/
2018. jún. 5. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
5! az a bajom, hogy ha nem eszem sokat, akkor lezuhan a vércukrom és utána pedig hirtelen ennem kell mert nem érzem magam jól. De mondom, próbálok teljeskiörlésü ételeket enni, olyat ami nem emeli meg a vércukromat és tartja a szintet.
2018. jún. 5. 16:57
 8/15 anonim ***** válasza:
40%
Valamit rosszul csinálsz. A 160 centis, 90 kilós anyukám 65 éves korában kezdett fogyózni, ő is Norbit, a kajáit és a “ducitréning” edzővideót választotta, és bizony 20 kilót leadott vele pár hónap alatt.
2018. jún. 5. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
48%

Én elkezdtem vegán módon étkezni, ami azt jelenti, hogy a kalóriabevitelem 3/4 része szénhidrát és ezzel fogytam majdnem 10 kg-ot eddig (még van 2-3 hátra) úgy, hogy közben az izmaim is megmaradtak, söt még fejlesztettem is.


A kalóriakeretet kell normálisan megállapítani, a Norbi-féle hülyeségeket meg elfelejteni, mert az csak átverés.

2018. jún. 5. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
82%

"mert lehet hogy csak 2000 kalóriát eszik, de az tiszta szénhidrát és zsír. nem lehet erre fogni a fogyást"

Pedig pont hogy de, ha kevesebbet viszel be mint amit elégetsz fogyni fogsz, teljesen mindegy miből tevődik össze. Én is úgy fogytam le hogy csak szar kaját ettem, azóta már életmódot váltottam és sokkal egészségesebben étkezek de mikor fogyóztam konkrétan snickers volt majdnem minden nap az uzsonnám. Kalóriát kell számlálni, ennyi.

2018. jún. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!