Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért nő az izmom kalória...

Miért nő az izmom kalória deficitben?

Figyelt kérdés

Kb. egy éve elhatároztam, hogy leadom azt a 10 extra kilót, ami rajtam volt. Sokszor olvastam, hogy kardió nem elég, hogy súlyzózni is kell, még hogy "nyugi, egy kis súlyzózástól nem leszel body builder", erre most veszem észre, hogy annyi izom van rajtam, hogy már pasinak nézek ki.


Azt hittem, kalória deficitben nem lehet izmot építeni, erre tessék: [link]


Ezt most hogy adjam le? Szeretnék egy kicsit nőiesebben kinézni.



2018. jún. 7. 20:37
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
25%
Már csak azt mond meg, ha nem tetszik neked, ahogy kinézel, akkor minek pózolsz, meg mosolyogsz az alsó képen? :D
2018. jún. 8. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

#11 rajtakaptál :) igazából csak egy szociális kísérlet volt, hogy lássam, ki hogy fog elhordani a fenébe itt, ahogy az szokás.


Sajnos nagyon sok névtelen válaszoló itt nem fogja fel a súlyát a válaszának, és egy biztonytalanabb személy esetében ezeknek nagyon súlyos vonzata lehet.


Szerencsére én teljesen elégedett vagyok az eddigi munkám eredményével és továbbra is csinálni fogom, mert szeretem, hogy fit vagyok (az a része nem kamu, hogy egy éve volt rajtam egy kiló plusz). Egyesek még elgondolkodhatnának, hogy csak azért, hogy kiadják magukból az indulatokat, milyen mély nyomot hagyhatnak bizonytalan emberekben.

2018. jún. 8. 20:55
 13/18 anonim ***** válasza:
63%
Rajtam nem fogsz ám ki he. Ez a fogyókúrák témakör, a válaszolok/kérdezők 95%-a fogyatékos, aki azt hiszi, hogy 2 hét léböjt+ adipex/forever slim kombótól úgy néznek majd ki mint a bioteches kiss virág.
2018. jún. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

"Sajnos nagyon sok névtelen válaszoló itt nem fogja fel a súlyát a válaszának, és egy biztonytalanabb személy esetében ezeknek nagyon súlyos vonzata lehet."


Ez sok kérdésnél valóban igaz, én is elhűlök néha, miket ajénlkanak s mondanak, de itt nem értem, mire mondod. Tényszerű dolgokat írtunk, az ember persze ilyenkor sokszor hozza a személyiségét, véleményét s talán már elege van ama csajokból, akik félnek pár deka izomtól, de nem tudom, hogyan lehet ezektől rossz irányban befolyásolódni (jó, mindentől lehet, kellő logikai ficamokkal, de tényleg nem látom, mit lehet ezeken rosszul érteni). Rád megy még egy kiló izom és elhagy a pasid a 27 centis bicepszével (ezzel a számmal nincs bajom, az enyémnek annyi van s nekem tetszik, nem is izomgyönge, fizikai munkás, napi 1-1,5 óra kardióval. de nincs közel sem akkora bicepsze, mint amekkorát én akarok magamra :D)?

2018. jún. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Igazából senki nem küldött el a fenébe,sőt csak pozitív válaszokat kaptál ,aminek az volt a lényege,hogy nem férfias a karod ..

Úgyhogy nem tudom miről írsz :D Sok értelme nem volt ennek ..

2018. jún. 9. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Arra gondolok, hogy amikor valakinek van egy testképe, és többen is egyből elmondják az ellenkezőjét, az nagyon nem segít. Ez kb ugyanaz, mint egy depressziósnak azt mondani, hogy "ne szomorkodj, nincs miért". Nem segít. Főleg nem úgy, hogy a kérdésre nem is jött válasz, csak az adott testképet kritizálás kezdődött meg azonnal.
2018. jún. 9. 09:44
 17/18 anonim ***** válasza:

Kérdező, már azt hittem, valami isteni csoda vagy! :D egyébként gratulálok a szép tónusaidhoz!

Először azt akartam írni, hogy biztos nem vagy kalóriadeficitben, vagy csak nagyon minimálisan magas fehérjebevitel és nagy fizikai terhelés mellett, plusz lement a zsír és most látszik jól az izom, ami azért már egy ideje ott lehet, csak ugye el volt fedve. Aztán láttam, hogy ez egy kísérlet.

Nekem tetszik a karod, én is ilyenre gyúrok. 26/n

2018. jún. 9. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon tetszik a karod, az első pár válaszon pedig meglepődtem. :D de akkor nem válaszolok érdemben már így a kérdésre, ha tényleg csak kísérlet jelleggel írtad ki.

Egyébként ezen az oldalon elég gyakran találkozhat az ember ilyen kedves válaszadókkal, főleg ebben a kategóriában, de nem hiszem hogy figyelni kéne rájuk, biztos megvan az oka amiért ilyenek ;)

2018. jún. 9. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!