Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyhatok ha csak krumplit eszem?

Fogyhatok ha csak krumplit eszem?

Figyelt kérdés
Próbálta mar valaki a krumpli diétát? Külföldön nagyon sokan ezzel fogynak. Van valakinek esetleg tapasztalata?

2018. jún. 8. 21:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Írd be a netbe...

Nem konkrétan az étel hizlal, hanem a mennyiség...

2018. jún. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
95%

Valószínű, bár ha IGAZÁN szereted a krumplit s nem unom meg soha, inkább csak izom megy le.


De határozottan nehéz egyfajta ételből tartósan 2000 kcalt enni, ez a legtöbb emberre igaz.

A számolás is egyszerű vele... Ennek ellenére, az egészségi vonatkozásokon túl mindig az a gondolat ugrik be rögtön, hogy SOKKAL élvezetesebben is tudnék fogyni s még éhes sem lennék annyira, mint fél kiló krumplival. Többtől pedig herótom lenne a 12. napon, sőt, igazából sokkal korábban is.

Nem működnék, a mozgásmennyiségem lenullázódna, mert nem lenne rá erőm, az izomsorvadás roppantul idegesítene (szokott), folyton kiegészítőket kéne szednem, hogy ne lenne millióféle tápanyaghiányom... Nem vagyok ennyire mazochista, de hát ki az?


Akkor már inkább a tojás, de az sem egy kiegyensúlyozott étrend s most épp nem is vonz a főtt tojás (igazából hatoldali főtt tojás undorom van most, az egybeírások mindig a gyengém volt, bocs). Na ilyenkor lenne "jó" a főtt tojás diéta, mivel rövid úton inkább nem ennék egy hétig, a böjt pedig végülis OK, bár egy hét nekem már nem tetszene, anyagcsere-lassulás, izombontás, szép dolog az autofágia, de azt napi egyszeri evéssel is össze tudom hozni s akkor ehetek ebédre nagy adag cseresznyés pitét, ha akarok.


De bármivel lehet fogyni kalóriadeficitben, szóval persze, a legidiótább ötletekkel is, csak krumpli, csak kenyér, csak kristálycukor kanállal. Köszönet nem biztos, hogy lesz benne, de fogyni lehet vele.

2018. jún. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
93%
*unod
2018. jún. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Persze, csak ne egyél belőle sokat.
2018. jún. 9. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
69%
Andrew Taylor elég sokat fogyott így 1 év alatt, és nem lett semmi baja, sőt javult az egészségi állapota - bár ez nem csoda, mert előtte jégkrémen, édességeken és pizzán élt. Azt viszont fontos tudni, hogy napi 3-4 kiló főtt krumplit evett (csak bio krumplit), ennek egy része édesburgonya volt, ami az A és E vitaminok miatt fontos (az arányt nem tudom). Ekkora mennyiség esetén a fehérje- és C-vitamin bevitel megoldott, de úgy emlékszem, szedett még valami kiegészítőt is. Én omega 3-at biztosan szednék, de lehet, hogy mást is.
2018. jún. 11. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!