Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyit fogok visszahízni míg...

Mennyit fogok visszahízni míg visszaszoktatom a szervezetem az 1200kcalra, ha eddig csak 300-500kcalt ettem? És az mérlegen/súlyban fog látszódni, vagy kívülről is?

Figyelt kérdés

Áprilistól idáig 82kgról 66ra fogytam úgy hogy 300-500kcalt ettem,de tudom,hogy csak víz meg izom nagyrészt ami lement.

(172cm vagyok)



2018. jún. 10. 08:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
50%

300-500 kalóriát ettél? Atyaúristen, és még élsz? Írd már le, mit ettél egy nap? És hogy élted túl?

Hogy az istenben híznál vissza, mikor még így is bőven az alapanyagcseréd alatt tervezel?

2018. jún. 10. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
21%
Olyan 6-7 kg legalább, ami a mérlegen lesz feltűnő elsősorban
2018. jún. 10. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
21%
Sokat.
2018. jún. 10. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
Valamennyit fogsz, de ha helyreáll a szervezeted úgyis leadod újra ha ennyit eszel. Mozogj közben az nagyon jót tesz.
2018. jún. 10. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
48%
Ja és fokozatosan növeld a mennyiséget ne hirtelen.
2018. jún. 10. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
46%

Ez azért gáz mert ha ilyen tartósan az alapanyagcseréd alatt ettél a szervezeted jó eséllyel "éhező" üzemmódra állt. Lecsökkent az alapanyagcsere, és ahogy újra többet fogsz enni a "raktározó" folyamatok lesznek előtérben. (Mert a szervezet így próbál majd védekezni egy újabb éhezés ellen)


És igen jó eséllyel csomó izmot és vizet vesztettél, az izomtömeg pedig kellene a jó cukoranyagcseréhez.

Nem szabad ilyen ész nélkül diétázni. :S

2018. jún. 10. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Senki meg nem mondja, hogy ilyen brutális és hosszú koplalással mit rontottál el a szervezetedben. Extrém esetben az anyagcseréd meglepően lelassult és soha nem lesz a régi.

Normál embernél azt gondolnám, 12300 kcallal fogyni fog. Ismertem olyat, aki ennyi ideig koplalt (bár nem ilyen extrémen, de jóval kisebb súlyra), az utána elkezdett úgy enni, mint előtte s csak a pár kötelező kiló jött vissza (víz, salakanyag) véges időn belül. Amennyire tudom, ez extra szerencsés alkatot igényel, a tipikus határozottan nem ez, érdemes nagyon óvatosan enned, node 1200 kcal az határozottan óvatos. Én nem bírnék ilyen keveset enni még koplalás nélkül is, azután pedig főleg elszabadulna a pokol... A többségnek szerintem katasztrofális a koplalás, de persze a többinek sem egy nagy ötlet.

2018. jún. 10. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
elmondaná valaki mi a f***nak lett mindenki lepontozva?
2018. jún. 10. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

#8-as.

Itt koncentrálan vannak jelen a testi lelki nyomorékok. Ne várj mást! Le kell sz@rni,ki mit pontoz.

2018. jún. 11. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Heti 3-szor aerob edzést végzek plusz 3-4szer saját súlyos edzést.

Még így is visszahízom?

Mert tudom,hogy kilóban látszódni fog,de ha ennyit edzek akkor kívülről is?

2018. jún. 11. 06:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!