Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Próbált már valaki úgy fogyni,...

Próbált már valaki úgy fogyni, hogy hetekig csak vizet ivott és nem evett?

Figyelt kérdés

Én szeretném ezt két hétig csinálni. Van egy film - A böjt tudománya https://www.youtube.com/watch?v=fmCUQaBuZCw

Már legalább háromszor láttam és nagyon megfogott. Méregtelenítés és fogyás céljából szeretném kipróbálni.



2018. jún. 13. 13:16
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
90%
Ha nem olyan vagy, mint az egyik volt főnököm, aki szerint enni fölösleges, és hajlamos elfelejteni enni akár egész nap, akkor nem fog menni, zugevő leszel vagy hamar feladod, hogy semmit sem ér. Szélsőséges diéták helyett próbálj egy normál étrendet összerakni és mozogj.
2018. jún. 13. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
41%
Én egy hétig csináltam. Az első napon éhes voltam, a második nap elég gyenge voltam, de a harmadik napon már tele voltam energiávan és az agyam is gyorsabban pörgött mint alapból. A nyáron tervezem a 21 naposat. Facebook-on kerest angolul a waterfasting csoportokat ahol naponta lehet sikersztorikat olvasni. Ajánlott a víz mellett egy kis himalájai sót is bevinni a szervezetbe, így elkerülöd a szédülést.
2018. jún. 13. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat. Külön köszönöm a segítő és jó szándékúakat. Végtelen hálám a sok-sok mondatos fáradozásért. Becsülettel elolvastam. Senkinek sem adtam piros pacsit, de a számomra hasznosaknak vagy nem sértőknek ment a zöld.
2018. jún. 13. 16:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!