Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ti is érzitek, ha híztok?

Ti is érzitek, ha híztok?

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogy ez másnál is így van-e, de ha hízok, (hiába lassan és csak 1 kilót) érzem, hogy feszül a combomon a bőr (főleg oda szoktam), fáj, és ha nem kezdek el kevesebbet enni, megjelennek a striák, ami mégjobban fáj.

Régebben, mikor az étkezési zavarom miatt felszedtem 3-4 kilót, leülni, nadrágot felvenni sem tudtam, és már sírtam a fájdalomtól.

Ti nem tapasztaltatok ilyet?


2018. jún. 17. 13:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg igen, de gyakran rosszul tippelem meg a helyzetet, van, hogy csak a hasam van felpuffadva, a súlyom változatlan. A vízmegkötés pedig észrevétlen meglepetéseket okoz néha. De azt nem lehet nem érezni, ahogy újból előkerültek a tavaszi-nyári farmerok, rövidnadrágok, és alig férek beléjük, szorítanak. Amúgy nem érezném, mert nekem egyáltalán nem fáj meg ilyenek, fel se tűnne. Amit észrevehetek, hogy a hasamon vastagabb, átmarkolható oldalt az úszógumi, és megjelenik egy plusz hurka felette, de csak ha leülök. Én oda híztam, mert fiú vagyok. 73 kiló voltam ősszel, most 78-80 között ingadozok. Amit még észreveszek, hogy hamarabb fáradok, és az esetleg egész napi hajolgatással, guggolászással járó tevékenységek már pici pocakkal is kellemetlenebbek.
2018. jún. 17. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem, én 5-10 kilót sem veszek észre (ha vékony lennék, akkor persze feltűnne).

A fizikai aktivitásban pedig 30 kiló sem zavart sosem.


Sosem hallottam még ilyenről, hogy feszül és fáj, pedig ismerek pár túlsúllyal rendelkező embert, aki elmondaná, ha így lenne. Hogy mik vannak...

2018. jún. 17. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Az én túlsúly indikátorom a feleségem, 10 kg+ és már is lakat van a hűtőn.
2018. jún. 17. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Eddig még nekem sem számolt be senki hasonlóról, ezért is nem igazán tudom hova tenni. Egyetlen előnye van, hogy nem szedek fel észrevétlenül kilókat, de egyébként nagyon kellemetlen, és a bőrőm is tele van csíkokkal.

2018. jún. 17. 17:27
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem száraz esetleg a bőröd egy kissé? Elegendő folyadékot iszol?
2018. jún. 17. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Érezni szoktam, a közérzetemen. De ilyen még nem volt, hogy feszül a combom stb, vagy fájna bármim a hájtól. :D:D:D Bár annyira nem is vagyok széthízva, de elképzelni nem bírom, hogy fáj ha valaki hízik.. :D:D
2018. jún. 18. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

De igen, száraz a bőröm, hiába kenek rá olajokat meg krémeket. Anyukámtól örököltem. Viszont ez a fájdalmas hízás neki is új volt.


#6 Nekem meg az a fura, hogy valakinek nem fáj:D

Amúgy nem vagyok túlsúlyos. Régen kifejezetten vékony voltam, és a normális súlyom elérése is ilyen fájdalmas volt.

2018. jún. 18. 08:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!