Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ismer valaki ilyen egészséges...

Ismer valaki ilyen egészséges étrendet? (részletek lent)

Figyelt kérdés

Szeretnék egészségesebben táplálkozni és egyben fogyni is. Ehhez keresek egy olyan étrendet amit hosszú távon, konkrétan életem végéig is lehetne követni, viszont nem zár ki ételcsoportokat az étrendből (pl. paleolit, vegán stb.) és nem von meg semmit drasztikusan (pl. szénhidrát csökkentett étrendek). Szóval aminek meg vannak az alapelvei, de nem annyira korlátozó hogy nem ehetnék meg egy kis sütit vagy bármit alkalmanként. Olyasmire gondolok mint akár a mediterrán étrend.

Előre is köszönöm a válaszokat!


2018. jún. 18. 00:10
 1/1 anonim ***** válasza:

Sajnos konkrét étrendet nem tudok írni, de ha áttérsz a lassú felszívódású szénhidrátokra, sok zöldséget eszel, mértékkel gyümölcsöt, sovány húst, halat fogyasztasz, szerintem simán meglesz az egészséges étrended. :)


Úgymond tanulj meg ezekből főzni és nagy baj nem érhet. :D Meg kell tanulni szeretni az ízét, ha sokáig fogyasztod, hozzászoksz és a fehér kenyér tűnik majd szemétnek, velem így volt legalább is. Ugyanez volt Zero Colánál is, a cukrosat most már nem bírom meginni, rosszul esik, mint anno a light.


Ha nagyon szélsőséges szeretnél lenni, testgramm / ch értékeket, meg kalóriákat számolgathatod, de nekem nincs türelmem minden egyes fogásnál a konyhai mérlegnél grammra pontosan kimérni mindent. :D


Egészséges étrend alatt tehát csak ki kell zárnod a szemetet. :) + tudd a mértékeket, nem kell disznóra enni magad.


25/F

2018. jún. 18. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!