Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 7 óra gyaloglás terepen...

7 óra gyaloglás terepen (sokszor emelkedőn), normál tempóban, hátizsákkal (nem sok súly, pár kg) mennyi kalóriát égethet el nagyjából?

Figyelt kérdés
Ilyen netes kalkulátor szerint 1900 körül, ez reális lenne...?
2018. jún. 24. 12:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Súlyodtól és a tempótól is függ. Nekem a 75 kilómmal, az óránkénti 5-6 km gyorsasággal 300 szokott lenni egy óra, az okosórám szerint, ami mindent mér. Szóval többé-kevésbé reális a te netes eredményed.
2018. jún. 24. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nagyjából stimmel nekem 50 kg-os súllyal 1600 kcal körüli érték jön ki
2018. jún. 24. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
hogyne lenne reális. a trázás elég fárasztó tud lenni. főleg ha borjúzol is.
2018. jún. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
túrázás
2018. jún. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

konkrétan a legjobb aerob-kardio amit csinálni tudsz magaddal ha fogyni akarsz, így ne is számolgass. Semmi mással nem égetsz jobban.


Sok sok vitamin, sokszor kevés táplálkozás és megfelelő fehérje!


Heti négy alkalom és 2 hónap alatt le kell adj 10 kilót.

2018. jún. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Heti 4? Az azért durva lenne :D:D nem mondom, edzés mellett is hétvégén egyszer vagy kéthetente egyszer belefér időben meg energiában is, de azért terminátor én sem vagyok hogy heti 28 órát gyalogoljak. :D
2018. jún. 24. 23:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!