Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha a reggeli kávém mellé...

Ha a reggeli kávém mellé ettem 2 kiflit, de a nap további részében csak gyümölcsöt eszem majd, visszahízhatok?

Figyelt kérdés
Nagyon nehezen fogytam le, és szeretnék még azért 2 kilótól megszabadulni. Szerintetek ettől visszahízom? Gabonakávét ittam, 4 kávéskanál nádcukorral (mint minden 2. napon) és ettem 2 kiflit. Szerintetek?
2010. jún. 17. 11:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

ez koplalás, semmi értelme nincs...kezdj inkább sportolni valamit


amúgy korod/nemed/magasságod/tömeged?

2010. jún. 17. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Egyél naponta háromszor. Osszál el négy kiflit egy napra, plusz könnyű ebédet válasszál magadnak. Hidd el eredményesebb lesz a diétád, és nem fogsz legyengülni. A gyümölcs fogyasztását pedig ne hagyd ki. Banán, kiwi, alma, ezekben benne vannak a fontos vitaminok. Este pedig kocogás fél óráig.
2010. jún. 17. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
Banánt ne, mert kimondottan hízlal, minden más gyümölcs mehet, az almával vigyázz ne vidd túlzásba főleg éhgyomorra, mert savasít, és az a kilókhoz vezet hosszútávon, a kiflit váltsd fel rozsos, vagy teljeskiörlésű kiflire. Viszont ebédelni mindig ebédelj, ha husit eszel legyen zsírszegény a köret pedig saláta. nem fogsz vissza hízni.
2010. jún. 17. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem ehetek húst, pl. sütve, mert nincsen a környéken olívaolaj, én pedig abban a zsíros olajban sütve meg nem eszem...Pedig ettem volna halat, zöldségkörettel. De mindkettőt olajban kell, és nekem csak szar étolajam van.
2010. jún. 17. 11:15
 5/12 anonim ***** válasza:

Jajj, ez már baromira fárasztó


Ne egyél reggelire kiflit a kávéd mellé, ha félsz , hogy visszahizol

Különben ennyire azért nem kéne parázni, azért eszel, hogy éljél és nem azért élsz, hogy diétázz

Különben pedig nem, 2 kiflitől nem hizol vissza, de eléggé gáz az életstilusod, ha ilyen problémád van

2010. jún. 17. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

mi ez a marhaság, hogy étolajban nem süthetsz húst csak olívaolajban???? én spec. ramában szoktam sütni, de ha már ilyen veszettül zsiradékellenes vagy, akkor párold meg a húst és edd úgy, vagy süsd a sütőben....


vagy ne egyél semmit és koplalj továbbra is...nem mellesleg, ha felemelnéd a fenekedet és sportolnál valamit, akkor nem kéne egy rohadt kávé és két nyamvadt kifli miatt aggódjál

2010. jún. 17. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Az olivalolajban is pont annyi "zsír" van, mint az étolajban. (Semennyi zsír nincs benne, de értem, mire gondolsz.) A különbség, hogy az olvia egészségesebb, de kalóriára ugyanannyi, semmi nem történik, ha ez egyszer azt használod.

Ennél rosszabb a 2 kifli és a 4 kanál nádcukor. Főleg ez utóbbi.

Ha koplalsz, azzal megkoronázod az egészet.


A kérdésedre a válasz, nem, ettől nem hízol vissza, ha nem csinálod minden nap.

2010. jún. 17. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ja, és az alma nem savasít sem éhgyomorra sem egyébként. Honnan vesztek ilyen baromságokat? Csak egyetlen orvost kéne megkérdezni, megmondaná, hogy a szervezet meghatározott ph értékű. Nem a savasságtól leszel beteg, hanem a betegségtől savas. Le lehet ellnőrizni, csak el kéne cammogni a boltba lakmuszpapírt venni!!!


Más dolog, ha valakinek sok a sava (ezt okozhatja alma vagy más), de ennek nincs köze a szervezet ph értékéhez.

2010. jún. 17. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Azt hiszem 2 hétig csak gyümölcsöt fogok enni. Ma is, a nap hátralevő részében, és holnap ugyanígy. Meg azután...Ameddig bírom.
2010. jún. 17. 11:49
 10/12 anonim ***** válasza:
Jó dolog ez a gyümölcsevés, de szerintem, ha sokáig (értsd 2 napnál tovább) csinálod, akkor kakilni se fogsz tudni, hiába a sok rost. "Sok"... képzelem, mennyi gyümölcsöt ennél, ha két kifli miatt aggódsz...
2010. jún. 17. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!