Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Sikeresebb lehet igy vagy nem?

Sikeresebb lehet igy vagy nem?

Figyelt kérdés

Szeretném elkezdeni a fogyókúrát. voltak már próbálkozásaim

, de soha sem jött össze hosszú távon és mindig az étel résznél buktam el. az edzés is ment de mindig vagy többet ettem vagy kevesebbet és rosszul éreztem magam.

Ezért gondoltam hogy veszek egy konyhai mérleget amikkel megmérhetem az adagokat, és kalóriaszámlálásba kezdek...

szerintetek megéri befektetni igy egy konyhai mérlegbe?


2018. jún. 26. 18:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Persze
2018. jún. 26. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Azért egy konyhai mérleg nem kerül sokba. :D és nyilván sokkal könnyebb lesz számon tartani a kalóriákat vele. Vágj bele, és legyél ezúttal kitartó hosszútávon is. Sok sikert :)
2018. jún. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Persze, nem is értem, hogyan élnek emberek mérleg nélkül, mi akkor is napi sokszor használjuk, ha nem számolunk kalóriát...


Ha vagy túl kevés, vagy túl sok étel jön össze, logikus gondolat, hogy mérd. Nekem mostanában semmi étvágyam, teletömtem magam ebédre, amennyire tudtam, 500 kcal... 20 órával előtte ettem utoljára... Fehérje sehol... Mivel ma számolok, terveztem egy rendesebb vacsorát, betoltam és így jó a napom, nem koplalós (még ha egy napnál nem is lenne gond).

De ha éhes időszakom van, számolhatok én, akkor is túleszem magam.

Normálisan elég egy jó étrend és egy-két trükk és számolás nélkül is megy, de sajna nem mindig ilyen egyszerű.


Ha számolni akarsz, teljesen alap a mérleg.

2018. jún. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Akkor be is szerzem remélem igy könnyebben fog menni! köszönöm hogy válaszoltatok :)
2018. jún. 27. 08:25
 5/5 anonim ***** válasza:

Most vettem egy konyhai mérleget, 4000Ft-ért és ez volt ott a legdrágább.

Én sose fogytam még, aztán kalóriákat kezdtem el számolni és végre sikerült. Ha nem is sokat, de 4kg-t eddig.:D

2018. jún. 27. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!