Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyni szeretnek . Szeretnek...

Fogyni szeretnek . Szeretnek toletek tanacsot kerni koszonom elore is Hogyan edzek? Mikora varhato fogyas?

Figyelt kérdés

Sziasztok 17eves lany vagyok, 58 kilo vagyok

Leginkabb hasrol es csiporol kene fogynom

Sajnos hasra hizok... mit egyek es mit ne? Hogyan edzek?

160centi vagyok

Kerlek segitsetek ugy nezki a hasam mint aki 5honapos terhes... max 10 kilot szeretnek fogyni


2018. jún. 27. 20:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem az számít, hogy mit edzel és mit eszel és mit ne. A kalóriadeficit alapján fogysz, de persze jó életmódot ajánlok (ami sokféle lehet). De hogy séta vagy futás vagy úszás vagy mi... Az választás kérdése.
2018. jún. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Mennyi kaloriat fogyaszak?
2018. jún. 27. 21:09
 3/11 anonim ***** válasza:
1500 alá ne menj szerintem
2018. jún. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Lapos hasat szeretnek lehetseges ha hasra hizok?
2018. jún. 27. 21:14
 5/11 anonim ***** válasza:

A te súlyod elég kevés, úgyhogy 1300-1500 kcal némi mozgással jól hangzik. Jó étrenden bírnod is kell.


Nem lehet tudni, mi lesz a hasaddal, ha a legutolsó dekák csak ott lapulnak, úgy nehezebb, de teljes fogyásnál azért valószínűleg jól fog kinézni. Még ha evés után megnő is, ami természetes...

2018. jún. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Koszi a segitseget...

En nagyon kovernek erzem.magam nehezen merek felveni olyan ruhat ami tapad rajtam,,szeretnek.enis haspoloba lenni meg sose volt rajtam :(

Csak a hasamal.es.a csipomel.vannak.problemak.

2018. jún. 27. 22:14
 7/11 anonim ***** válasza:

Néhány 100 kg-s csaj meg feszülős nadrágot hord haspólóval :D

Ne kezdj buta fogyókúrákba, kezdj el egy sportot amit szeretsz, attól jobb lesz a közérzeted, az egészségednek is jót tesz

Nem dagadt vagy hanem önbizalomhiányos

De nincs azzal semmi baj, ha figyelsz a testeden a részletekre

2018. jún. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

En nem merek felveni olyat sajnos...

Sokan mondjak hogy szep vagyok (fiuk) de a hasam miatt nem hiszem el... olyan.mintha sose szabadulnek.meg tole

Nemtudom hogy hogyan edzek hogy legyen eredmenye is.....

2018. jún. 27. 22:22
 9/11 anonim ***** válasza:

Hagyd már abba a nyígást, vagy 10x elmondtad már hogy mibajod a hasaddal. Felfogtuk ötödjére is.


Egyél kevesebbet mint amennyit most eszel (kb 1500 kalóriát fogyasz) és akkor fogyni fogsz. Ha valamit sportolsz is mellette akkor gyorsabban.

2018. jún. 27. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Koszi a segitseget!
2018. jún. 27. 22:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!