Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Baj ha csak gyümölcsöt vagy...

Baj ha csak gyümölcsöt vagy joghurtot vacsorázom?

Figyelt kérdés
Diétázom és reggelizni általában csak 9 körül szoktam (akkorra készülünk el kétévesemmel)emiatt csúszik a többi étkezésem is. Tízórai dél körül, ebéd 3 körül csirkehús meg sok saláta, ritkán rizs vagy krumpli, uzsi gyümölcs vagy joghurt így a vacsit már nem igazán kívánom. Nagy gond, ha kimarad? Ebédre mehet esetleg rántotta, vagy virsli vagy főzelékek?
2010. jún. 17. 15:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát én úgy hallottam ,hogy gyümölcsöt inkább délelött ajánlatos enni ,mert este felpuffadhatsz tőle.Nem gond ha kimarad a vacsora ha nem kívánod .
2010. jún. 17. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Beatrix17 válasza:
Gyümölcsöt ne egyél este,lefekvés elött.Nincs ideje megemészteni a szervezetnek,és szó szerint megerjed benned!Az étrendeddel nincs semmi baj!Amig a pici alszik,edzhetnél is kicsit.Nem kell hozzá semmi extra.Gumiszalag-karizmok,mell-hátizom.Hasprés:nem teljes felülés,mert kikésziti a nyakat,hátat.Terpeszes gugolás:10nagy,10kicsi-belső-külső combra,és fenékre!Ne felejts el bemelegiteni,nyujtani!!
2010. jún. 17. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Tornázom is igaz nem minden nap. Norbizom meg Réka Napi 20 perc hasizmát csinálom. Ment már Kb 3 hete próbálom visszaszorítani a fehér kenyér és cukorfogyasztást meg a nasival is leszámoltam (az esetek 99%-ában :)) Már 3 kiló lement meg mintha kezdene az alakom is változni, de a hasam nem akar "apadni". Mit csináljak??
2010. jún. 17. 16:00
 4/5 A kérdező kommentje:
Még valami eszembe jutott. Mi lenne ha megcserélném a reggelit és a tízórait. Ébredés után ennék egy joghurtot, gyümölcsöt és 9 után enném a reggelit, ahogy egyébként is szoktam.
2010. jún. 17. 16:20
 5/5 anonim ***** válasza:
Nyugodtan egyél este is gyümölcsöt. Én van, hogy 3 narancsot is benyomok, és mégis fogytam 18 kg-ot!
2010. jún. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!