Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről az edzésmó...

Mit gondoltok erről az edzésmódszerről? Beválhat?

Figyelt kérdés

Először is szeretném leszögezni, hogy anorexiás voltam és nem szeretnék megint kárt tenni a testemben. Igazából szeretném a zsírt izomra váltani, nem baj ha a kilókban nem lesz változás.


Úgy gondoltam, hogy heti 3-4x eljárnék futni 30-40 percet utána otthon végigcsinálnék egy erősítő feladatsort, amivel korábban is sokat izmosodtam plusz még pár gyakorlatot kisebb súlyokkal, medicin labdával, ilyen erősítő gumiszalagokkal (belinkelem, mert nem tudom jobban leírni). Ez így kicsit több mint 1 órát tenne ki. Utána persze nyújtás és protein shake.


Az evést nem szeretném nagyon kontrollálni a fenti okok miatt, amúgy sem eszem sok édességet + szar kajákat (és nem anorexiás okok miatt, csak nem szoktam kívánni), de nyilván majd odafigyelek hogy sok fehérje, gyümölcs, zöldség.


[link]


2018. jún. 30. 10:36
 1/2 anonim ***** válasza:

Döntsd el hogy fogysz zsírból, vagy izmosodsz, a kettő együtt csak tényleg speciális esetekben működik.

Nem ártana tudni a korod, nemed mert azért az is fontos lenne, meg hogy kb hogy nézel ki, és milyen lennèl.

A karjára nem árt figyelni, úgy hogy nem figyelsz a kajára max izmosodsz, nem fogsz zsírból fogyni.

Sok sikert, a nagyját leírtam, de ha van még kérdésed írj, igyekszem válaszolni

2018. jún. 30. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

nem jó.

futás után elkezdni erősítő edzést végezni butaság.

egyik nap elmész kocogni,a másik napon pedig erősítesz.

vagy ha nagyon 1 napra akarod tenni a 2 fajta edzést,akkor told el,hogy legalább 3-4 óra elteljen közöttük.

és nem kell hozza ez a gumiszalag.

a fegyencedzésre keress rá és azt kezd el otthon.

2018. jún. 30. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!