Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Alapvetően vékony testalkat...

Alapvetően vékony testalkat mellett, hason lévő hájat hogyan lehet csökkenteni?

Figyelt kérdés
180 cm magasságomhoz 63 kg vagyok (40/N), úgynevezett téglalap, vagy szörfdeszka- alkattal. Nem fogyni, hanem formálódni szeretnék. Ugyanis a második szülés után a hasra és a hát alsó részére rakódott hájréteg nagyon makacs, nem tudom eltüntetni. Amúgy elég sokat mozgok, napi szinten gyaloglok, biciklizek, táncolok. Főleg azért zavaró, mert amúgy vékony vagyok, és rendszeresen kérdezik, ha nem húzom be a hasam: "mikor jön a baba". Elég ciki....Bármit nem sportolhatok, mert súlyos gerincferdülésem van. Mi lehet a megoldás?

2018. jún. 30. 19:46
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem lehet hogy puffadsz?

Szerintem ez itt a gond.

Ha koplalsz, 1200kcalnál kevesebbet eszel, akkor tuti ezért van.

Ha nem akkor meg lehet túl kicsi a hasizmod.

Ilyen esetben edzeni kell, fogyni semmiképpen se fogyj tovább!

2018. jún. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Esetleg csak megereszkedett a bőröd, vagy talán puffadás.


De lehet, hogy lassú az emésztésed és az életed során szépen kitágultak a beleid.


Bele tudsz markolni? Mit fogsz? Milyen állagú? Érzed alatta az izmaid? Lötyög? Masszív?

2018. jún. 30. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Sziasztok. Nem koplalok, de egy kb. 200 CH- mennyiségű diétát próbálok követni, mert sajnos károsodott vércukorértékeket mutattak ki nálam (nagyjából sikerül, szerencsére nem vagyok édesszájú), elég egészségesen étkezek /teljes kiőrlésű dolgok,sok zöldség, xilit cukor helyett, ilyesmik/. Bele tudok markolni egyébként, ez bizony sajnos hájnak tűnik. Fogyni nem célom, nincs is rá szükség. Köszönöm a válaszokat!
2018. jún. 30. 21:30
 4/7 anonim ***** válasza:
Erősítsd a törzsizmaidat, fekvőtámasz, planking meg lábemelések, és lehet hogy sokat tudnál a testtartásodon javítani, akkor nem lenne feltűnő a hájacska.
2018. jún. 30. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

izomzat fejlesztő edzés kellene némi kalóriaplusszal megtámogatva.

amit vázoltál annak az a neve,hogy rossz testkompozíció,divatosabban skinnyfat.

ha sikerült felszedned kb 12 kilót az edzéssel-kb 1 év-akkor azt visszadiétázva jó esetben marad 6-7 kiló szerzett izom és a diéta után lehetsz egy formás,lapos hasú,kerek fenekű 70 kiló körüli nő.

2018. jún. 30. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Pont ilyen alkat vagyok, csak épp 168centi és gyerektelen. Rendszeresen tornázom, de így is ragaszkodik a testem az alhasi zsírhoz, pedig felül már látszanak a kockák. Ez a genetika kitolása.:(
2018. júl. 1. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát, köszönöm, próbálkozom...
2018. júl. 1. 08:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!