Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Üdv! Ha 19 évesen,187 cm-el,84...

Üdv! Ha 19 évesen,187 cm-el,84 kg vagyok az túl sok?

Figyelt kérdés
Ideális testsúlyom 79kg a különféle tesztek szerint. Ha lefogynék kb 80-81-re akkor már elfogadható lenne a súly?

2018. júl. 2. 16:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Jó ez így is.
2018. júl. 2. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ez normál kategória, de ha 80ra fogysz akkor már tuti nem ehet okod panaszkodni
2018. júl. 2. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egyáltalán fiú vagy lány vagy?
2018. júl. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Neked kell látnod, hogy van-e mondjuk 6 kiló háj a hasadon...

Ilyen számokkal az ember lehet atomszálkás, kicsit fedett, de arányosan, igen csinosan - s lehet rajta 20 kiló háj is. Izomtömeg és genetika kérdése. Van, akinek 3 kiló plusz úszógumit okoz, máson pedig csak lágyabbak lesznek a hasi kockák...

2018. júl. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha izmosabb, vállasabb lennél pl. sok húzódzkodástól, akkor megoldható, hogy ne legyen semmi felesleg ezzel a súllyal. De ha abszolút nem vagy edzésben, akkor lehet ott 10 kiló felesleg is, főleg ugye fiatalabb korban. Szerintem ne számolgassál, hanem állj neki a dolognak, aztán ha eljutottál 80-ig újragondolod. Utána én inkább az izmossá válást ajánlanám, mint a kilók csökkentését csökkentését.
2018. júl. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem tűnik soknak. Én kb 175 centivel vagyok 80-82 kiló, és nem tűnök zsírosnak. Az izom nehezebb, mint a zsír ;).
2018. júl. 3. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Jobb, vagy mint én...


178 cm, 87kg, 18f

cicijeim vannak, undorító nagy, hájas combjaim, lufibelem.

2018. júl. 20. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!