Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy fogyjak le gyorsan?

Hogy fogyjak le gyorsan?

Figyelt kérdés

Mit csináljak heti hányszor hogy fogyjak a cicimből hasamból combomból? Nem akarok ilyen egészséges ételekre áttérni csak kevesebben enni édességeket mellőzni. A rosszindulatú válaszokat nem kérem! Köszönöm! F18

Izmosabb legyen a felsőtestem és a hasam azt hogy tudom elérni a leggyorsabban?


2018. júl. 2. 17:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha abbahagyod a napi szükségleten felüli kalóriabevitelt, azzal megállítod a hízást. Ennyi, csodák nincsenek. Ha fogyni akarsz akkor egyrészt deficitben kell lenni, ha alakot is akarsz mellé akkor pedig testmozgást végezni. A semmiből és a semmittevéstől nem leszel izmos.
2018. júl. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Tudom

Szoktam járni futni de érdekelne hogy heti hányszor kellene meg mitől lehetne izmosodni otthon illetve gyorsabban fogyni?

2018. júl. 2. 18:04
 3/5 anonim ***** válasza:
7%
Ne aggódj! Sose leszel izmos.
2018. júl. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A fogyást leírták.

Izmosodni kell egypár év, ha rosszul csinálod az elején, több. A testépítés nem a türelmetlenek sportja (illetve akkor lehet kokszolni, ami egészségtelen s azért ahhoz is kell munka és némi idő).


Kezdőként heti 3 teljes testes erősítő edzést nyomj. Saját testsúllyal vagy súlyokkal, ahogy tetszik.

2018. júl. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Heti minden nap, és heti 7x24 órában figyelj oda arra, mennyit eszel. Ez határozza meg nagyrészt a fogyást. Heti akárhányszor is lefáraszthatod magad valami mozgással, ha közben nem változtatsz az étkezésen, akkor semmit se ér.

És nem lehet gyorsan lefogyni, vagyis lehet, de az nem egészséges. Módszeresen, türelemmel, odafigyeléssel érdemes csinálni.

2018. júl. 3. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!