Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Gazdag Tündinek ( Numbava )...

Gazdag Tündinek ( Numbava ) az instagramról, hogy van ennyi energiája?

Figyelt kérdés
Korábban állami cégnél dolgozott napi 8 órában, mostanra már főállásban edző. Tanul, dolgozik, képzésekre jár, sajtóeseményekre, mellette háztartást vezet, és szuperül néz ki. Félreértés ne essék tudom, hogy nagyon sok hasonló ember van aki munka mellett tanul, esetleg még gyereke is van. Le a kalappal. Viszont a környezetemben nincs ilyen személy jelenleg. Én örülök, ha elmegyek suliba, és haza. Néha programozok, de ennyi. Nincs energiám jól kinézni, nem edzek, és nem kell munkába se járnom, vagy háztartást vezetni.

#blogger #edző #insta #Instagram #vlogger #fitness instruktor #influencer #Gazdag Tündi #Numbava az instán túl
2018. júl. 3. 20:02
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
56%

Amióta beallt a szilikonos nők táborába, mar nem követem 😕

Csalódás. ..

2020. márc. 11. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
84%

Tündinek most már ez a munkája, hogy edzzen, főzzön és ezt megmutassa a világnak. Nekem szellemileg nagyon kemény és stresszes munkám van, sokat kivesz belőlem testileg-lelkileg, emellett én is eljárok heti 4-5-ször edzeni, itthon takarítok és magamra főzök, mert nem szoktam sosem rendelni.

Tény, hogy mozgalmas az élete, de nem annyira kirívó. Én úgy gondolom inkább, hogy az átlagember kibszott lusta, nem Tündi az extrém energikus.

Egyébként valóban nem látszik a befektetett munka a testén.

Mondjuk egyszer láttam a sztorijában a váll edzését, ahogy rángatta oldalra a súlyokat és belehimbálózott az egész törzse, mert nagy volt neki a súly... és közben bizonygatta, hogy ez így oké, mert neki erős core izmai vannak és megtartják... :D Na, nekem ennyire hiteles edzőként.

2020. jún. 22. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim válasza:
76%
A pár évvel ezelőtti videóit nagyon szerettem: kreatívak voltak, változatosak az étkezései és egy átlagos, de céltudatos és szerethető lány benyomását keltette. Amióta eltűnt egy időre, majd elkezdődött a szőkülés, aztán ahogy nézem a khm cicis képek tömkelege (formás lett a végeredmény, de miért kellett mégis...?) idén nyáron... Nagyon beszippanthatta az insta-világ, és kezd nagy sajnálatomra hiteltelen lenni, nem látom, hogy önmaga lenne. A régi Tündi kedves, szimpatikus volt aki példakép tudott lenni a főzős-melós videóival.
2020. júl. 13. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
100%
Helo tudja vki hány éves ez a numbava?
2021. febr. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
100%
14. Vagy 35 vagy 36
2021. febr. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim válasza:
17%
Nagyon csúnya arcra. Ezzel az edzés mániával kompenzál. Férfias arc, semmi nőiesség. Nem transz véletlenül?
2021. ápr. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim válasza:
21%
Ja és nagyon látni az alváshiányt. Kinéz 50+ nak.
2021. ápr. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
72%
Azért a nagyon csúnyától elég messze van. Szerintem összességében egy szép nő, jó alakkal. Nézzétek meg hogy néz ki egy átlagos 36 éves nő. Sokan már huszonévesen szét vannak folyva.
2021. ápr. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
52%

Na gyerekek... Ez azért kritikán aluli amit itt műveltek!!

1. Szeretném, ha hormon termelés nélkül nekem is ilyen alakom lenne 35 évesen!!!

2. Kifejezetten ezt a testet akarja elérni. Nem bodybuildinger akar lenni. Hanem kitűz egy testképet, és azt eléri.

3. Ha nektek lenne olyan céltudat, és kitartás a fejetekben. Meg következetesség az életetekben, akkor nem élcelődnétek rajta.

4. Megnézném mennyire néztek ki alváshiányosan, ha minden nap hajnali 3 kor kelnétek fel dolgozni, és este 8 kor még mindig csinálnátok valami aktív dolgot.

5. Annak a ráncos fejének is rohadtul örülnék, ha 35 évesen ilyen szintű aktív életmód mellett, engem is megáldana a sors.

6. Csendben jegyzem meg, hogy ő is egy ember.

7. IQ szintet megszégyenítő, ha valakit azért ítélünk el, mert csináltatott magának egy 75B vagy 75C-s mellet. Atya ég. Pokolra való.



Tyű gyerekek.. Több tanulás!! Több munka!! Kevesebb rosszindulat!!

Ez az én tanácsom számotokra a boldogabb élet megtalálásához.

Mert ilyen kommentek után, sajnos minden lehettek, csak boldog elégedett emberek nem.

2021. júl. 28. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj hogy nevetséges amit csinál. Minden nap kiteszi, hogy mikor kelt fel. (Közben lehet vissza aludt mert nem lehet hinni az instanak ;)) A másik, hogy felállt a mérlegre 50 valamennyi volt és elkezdte mondani hogy hű de sok. Na most.. ha én vagyok 129 kiló és ezt meglátom szerintetek mekkora bűntudat onbizalomvesztés stb-t okozhat nekem? Szabó Péter szintjén van igazából, vezetés közben videózza az utat, mert az kva fontos.. Valamit nagyon bizonyítani akar de kinek? Ugyanolyan pénzéhes mint a többi, folyamatosan mondta hogy ő nem reklámoz tápkieget utána csak beadta a derekát. Azt se tudom minek mutogatja minden nap minden órában a testét, kikovettem mert nem érdekel. Egy idő után nem motivált hanem irritált. Ugyanúgy elítéli a kövér embereket mint Norbi csak o nem mondja úgy ki. Lehet 10/10 alakod ha belül 0 vagy. Ja és ő ezzel “foglalkozik” ez a munkája, akkor nyilván több időt tud tölteni a testével mint egy 3 gyerekes családanya. Ezt is vegyétek figyelembe, hogy csak magával kell törődnie. Ezt bárki meg tudja csinálni. (Attól h nem termeli a hormonokat, külsőleg beviszi ennyit erről)
2021. júl. 31. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!