Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Gazdag Tündinek ( Numbava )...

Gazdag Tündinek ( Numbava ) az instagramról, hogy van ennyi energiája?

Figyelt kérdés
Korábban állami cégnél dolgozott napi 8 órában, mostanra már főállásban edző. Tanul, dolgozik, képzésekre jár, sajtóeseményekre, mellette háztartást vezet, és szuperül néz ki. Félreértés ne essék tudom, hogy nagyon sok hasonló ember van aki munka mellett tanul, esetleg még gyereke is van. Le a kalappal. Viszont a környezetemben nincs ilyen személy jelenleg. Én örülök, ha elmegyek suliba, és haza. Néha programozok, de ennyi. Nincs energiám jól kinézni, nem edzek, és nem kell munkába se járnom, vagy háztartást vezetni.

#blogger #edző #insta #Instagram #vlogger #fitness instruktor #influencer #Gazdag Tündi #Numbava az instán túl
2018. júl. 3. 20:02
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
44%
Pajzsmirigyet hormonokat értette csak. Attól meg a többi termelődik 😊 de igen mutatta a gyógyszerét és erre flexel hogy neki olyan alul működik a p mirigye hogy nincs is neki.. és ha o vékony akkor más is meg tudja csinálni. Persze csak másnak meg nem az a munkája...
2021. nov. 14. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
100%

31-es, ő akkor is vékony volt, amikor teljes állásban dolgozott az Instagram tevékenykedése mellett. Barátnőmnek is kiműtötték a pajzsmirigyét, irodában ül 9 órát minden nap, mégis sportol és jó alakja van.

Nekem "csak" alulműködik, de van még, én is teljesen mással foglalkozom, mégis eljárok edzeni. Kár erre fogni.

2021. nov. 14. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim válasza:
100%
Nekem is van 1 fiatal lány ismerősöm, aki nem sportol, igaz nem csak ülő munkát végez, a pajzsmirigye alul működik, mégsincs rajta egy deka felesleg sem, sőt! Szerintem ez megint nem ilyen egyszerű, mint ahogy Tündi beállítja, de lehet vele haknizni.
2021. nov. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim válasza:
100%
Szerintem is elszaladt vele a ló egy ideje.Amit most is csinál, az nettó dicsekvés. A legújabb sztorijában már csak a Gucci cuccait mutogatja. Kiteszi,hogy éppen adja fel a postán a csomagot, rázoomol a legújabb Gucci supreme bee pénztárcájára. Az a lényeg, nem a csomag.:) Aztán egy lánnyal ebédel,a fokhagymakrém leves fotónál, látszik a szakadt farmerjén az egyik gucci öv. A másik fotón egy érdekes zöld akármiben áéé, de a lényeg a kizoomolt gucci sál a műbőr táskán. Fura egy ízlése van. De a lényeg a dicsekvés, hogy neki már erre is telik. Aztán nézd meg kiket követ: Berkimazsi, Baukó Éva, Rogánné?!, Ördög Nóra, Szunai Linda, Zimány Linda, stb. celebrinyák és pár diet&fitt oldal. Az inspirációs kis tiktok+insta sztorjai pont ugyanolyanok, mint az egyik nő akit követ. Nos, ennyit az inspirációról. Ez utánzás. Halmos Vikit is követi, és amikor a nő gucci övet vett, rá egy hónapra Tündi is pont azt vásárolt. És ha lehet, miért is ne Mason Francis Kurkdjian luxus parfümöt használjon, amit szintén ez a Viki +a többi hasonló hirdet az oldalán. Én azt hittem több van benne szimpla utánzásnál. De hát ugye a sok lóvé elvakít... :D
2021. dec. 17. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim válasza:
100%

Én nagyon sokáig követtem őt, azt gondoltam, hogy az egészséges életmódnak, produktivitásnak képviseli egy magas szintjét, és követendő példának tartottam.


Aztán volt egy sztorija, ahol arról írt, hogy volt valami előadáson, és szünetben mindenki péksütit evett, ő meg az előre dobozolt csirkerizst. És hogy ő is megtehetné, hogy vesz egy kakaós csigát, de önfegyelem is van a világon... Értem én, ő a tudatosabb, erősebb stb, de miért kell ez az állandó hasonlítgatás másokhoz? mintha nem lenne elég az, hogy ő milyen egészséges, azt is bizonyítani kell, hogy jobb mindenki másnál.


Meg volt olyan, hogy LILDben videózta a csokikat, hogy ebből se fog enni... amikor meg eszik valami "egészségtelent", akkor hozzáírja, hogy ő mekkora hedonista... Ez lenne az egyensúly, amit ő annyira hirdet?


Kételkedni kezdtem abban, hogy valóban ő a követendő példa... Tényleg az jelentené az egészséget, hogy 50 kilósan kiborulunk, hogy sok volt a "hedinozmus" és szálkásító diétába kezdünk... O.o Én inkább frusztráltságot érzek abban, hogy egy állandó küzdelemként mutatja be az egészséges étkezést, mellé pedig folyamatosan bizonygatja social medián, hogy mennyivel produktívabb és tudatosabb mindenkinél IS.

2022. jan. 4. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
100%

Nálam ott vágta el magát, amikor a zsírégető övet elkezdte reklámozni, meg nyomatta hozzá a kuponkódot. Az egy dolog, hogy nem éget zsírt semmiféle öv, de az izomzatnak nem tesz jót, hogy átveszi a munkát az öv, és szerintem ezt Tündi pontosan tudja, mert nem egy hülye, de ugye van az a pénz, amiért neki is korpásodik a haja.

Számomra hiteltelenné vált, és kár érte, mert egy aranyos, kedves nő volt, most meg erőltetett, nem őszinte az egész.

2022. jan. 6. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon gázak már ezek az önjelölt dietetikusok
2022. jan. 31. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!