Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Gazdag Tündinek ( Numbava )...

Gazdag Tündinek ( Numbava ) az instagramról, hogy van ennyi energiája?

Figyelt kérdés
Korábban állami cégnél dolgozott napi 8 órában, mostanra már főállásban edző. Tanul, dolgozik, képzésekre jár, sajtóeseményekre, mellette háztartást vezet, és szuperül néz ki. Félreértés ne essék tudom, hogy nagyon sok hasonló ember van aki munka mellett tanul, esetleg még gyereke is van. Le a kalappal. Viszont a környezetemben nincs ilyen személy jelenleg. Én örülök, ha elmegyek suliba, és haza. Néha programozok, de ennyi. Nincs energiám jól kinézni, nem edzek, és nem kell munkába se járnom, vagy háztartást vezetni.

#blogger #edző #insta #Instagram #vlogger #fitness instruktor #influencer #Gazdag Tündi #Numbava az instán túl
2018. júl. 3. 20:02
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
53%
“Ezt bárki meg tudja csinálni” - nosza, akkor téged mi tart vissza?
2021. júl. 31. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim válasza:
100%

Engem is irritál valamiért.

Például miért rakja ki minden nap, hogy milyen korán kelt? Mit akar ezzel bizonyítani? Meg az egészséges életmód nem csak a táplálkozásból és mozgásból áll - fontos pl. a megfelelő mennyiségű és minőségű alvás. Ha felkel négykor, akkor este fél kilenckor fekszik, hogy meglegyen a 7,5 óra? Nem hiszem.


Vagy kiteszi, hogy mennyi ideig koncentrált a munkára aznap. Ilyen 3-4 órákat. Aki alkalmazottként dolgozik 8 órában, az az összes szünetet levonva simán koncentrál a munkájára 6 órát egy nap legalább. Most azzal fogtok jönni, hogy irigykedem rá, és hát persze, hogy irigylem őt emiatt, ki ne irigyelné? :) De nem sajnálom tőle, őszintén örülök a sikerének, meg hogy nem kell alkalmazottként güriznie. Csak kicsit olyan, mintha azt sugározná, hogy ezt bárki meg tudja csinálni. Központi eleme a kommunikációjának, hogy odafigyeléssel bárki lehet olyan, mint ő, de ez nem igaz. Igenis az egy nagy előny, hogy neki pl. a munkája ilyen kötetlenebb, az anyagi helyzete, hogy nincs gyereke stb. És igenis el lehet ismerni, hogy nem hagyhatja a világon mindenki ott a munkáját, ez van. :)


Nem akarok piszkálódni, de ezek mind olyan dolgok, amiből őt nézve nekem az jön le, hogy azt akarja közvetíteni, hogy ő mennyivel jobb, mint mi, de tényleg az? Elhiszem, hogy sok embernek tetszik a teste (nekem speciel nem), de attól jobb ember lesz, mint a többiek?


Meg úgy érzem, hogy nagyon hajtogatja ezt a funkcionális dumát, de csak addig, amíg az ő érdekeit szolgálja. Pl. a fűző, amit edzéshez visel megakadályozza, hogy az oldalsó stabilizáló hasizmai edzésben legyenek. Ez hol funkcionális? Vagy az, hogy megcsináltatta a mellét, és a caption-be azt írta, hogy zsírleszívásra nem menne. Hát nyilván, mivel ilyen a testalkata.:D Ez most olyan, mintha én nagymellűként, de néhány plusz kilóval azt írnám ki, hogy mellnagyobbításra nem mennék, mert természetellenes, és fúj, aki arra megy, de a zsírleszívás bezzeg mennyire jó. Mármint azt csinál, amit akar, egészségére, de miért kell ezt a hülye természetesség-funkcionalitás dumát nyomni?


Meg hogy ő intuitívan étkezik. Az intuitív étkezés egyik alapelve, hogy mondj le mindenféle fogyókúrázásról, diétázásról.


És szerintem nincs rendben magával az, aki kiteszi instára, hogy úristen 50 kg vagyok, jaj most mi lesz... Egyetértek a 20. válaszolóval, hogy igazából utálja a kövér embereket, kövérségfóbiája van (amiről nem ő tehet, hanem a diet culture), csak nem vállalja fel. Olyan álságos számomra az egész üzenete.


Ui. Nyugodtan pontozzatok le, de ezt ki akartam írni magamból, mert a környezetemben nem nagyon ismerik őt, és nem tudom kinek ki-rage-elni magam :)

2021. aug. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim válasza:
100%
Most valamiért nagyon eltűnt
2021. okt. 8. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim válasza:
53%
Én már jó ideje nézem őt, eleinte kedveltem amit és ahogyan csinált. Én is elkezdtem változtatni sok dolgom az életmódomban eü-i gondok miatt. Már az elején rögtön kevésbé lett szimpatikus azzal, hogy kérdeztem pajzsmirigy ügyben tőle - mivel neki ez is ez a betegsége/állapota - de nem válaszolt rá, csak annyit, hogy nem ér rá válaszolni, mert munkája is van, és ezeket a tartalmakat szabadidejében csinálja. Ezzel az erővel akár válaszlhatott volna érdemben is. Aztán másnap írta, hogy köszi, és milyen értelmes és türelmes olvasói/nézői vannak. //Érts: nem nyomakodtam tovább, hogy válaszolj pls, léccci, stb. Később írtam neki pár hónapra rá mailt -röviden - hogy tudna-e segíteni. De akkor már ismertebb volt, és nem válaszolt a mail-emre = Unszimpi faktor 2. Ezek után nem néztem tovább a videóit, de az instájáról lejegyzeteltem magamnak a fontos dolgokat, amik előbbre vihetnek. Aztán egyszer csak feltűnt, hogy egyre több a divatozós kontent,jött a szőkülés, az egyedül siófokozós filozofálgatós cseverészés,egyre több outfites fotó, fotózták erre arra, vigyorgós hétvégi sétálós virágot vásárlós "véletlenül"lőtt fotós. Egyik insta fotója alatt is megkérdeztem valamit Balatonról, persze erre sem válaszolt. Sajnálja mástól, hogy megtudja a másik ember is, merre van az a szép hely, vagy mi a szösz? Számomra érthetetlen. Adta az ívet nagyon, hogy önelfogadás, meg jólérzemagamabőrömben, legyél önmagad, stb. frázisok, aztán covid után láss csodát jöttek a műcicis fotók.Telibe rögtön egy bikiniben, hogy neki ez volt a célja,és lám elérte. Aztán persze kifakadt,hogy ő nem panaszkodik, de a vírus a "nagy utazásukat" Amerika_Indiai óceán tette gajra. Hát a legtöbb embernek nem az élete útját tette tönkre a vírus és a pénztelenség,hanem a megélhetését.
2021. okt. 10. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim válasza:
45%

24/24. előzőt folytatva:

Unszimpi faktor 3 = ahogy az oltásról osztotta az észt, megjegyezve, hogy nem ért hozzá, de azért mégis... Mostanában pedig tiktok-ra is átment,pont ma "dicsekedett el" azzal, hogy ő megcsinálta a digitális detoxot külön bejelentés nélkül. Hurrá, meg is tapsoljuk talán? A mostani tiktokos videói már az elképesztő pénzszórást mutatják csak: 2-4 naponta hatalmas ruhavásárlások, de nem 1-2 darab ám, hanem rengeteg ruha. A pakolós videójában látni, hogy kb. 20 farmere van, de szakadt, csöves farmerből is van legalább 7-8 db. Veszi a rengeteg fast fashion ruhát, poliészter, műszálas idénydarabokat, nem tartós dolgokat. Ahhoz képest hogy rolex-ben jár, bosch a legújabb porszívója, most már guccit is vett idén, 2 db övet és egy sálat,macbook air-t, ahhoz mérten nekem fura, hogy a lidl-ben veszi az élelmiszert. Nem a legjobb minőség a lidl,aldi, spar. Szóval a ruhákra igényes, de kajából a legolcsóbb is jó. 2nappal ezelőtti videóban - ahogy fotózza maga előtt az utat, olyan nevetséges - postára ment, kocsit mosat, után irány az iStyle, megvette a legújabb iphone-t is. Szóval a nagy önámítás, önelfogadás, legyélmagad szűz jegyű gyakorlatias ember mozgalma mögött mégiscsak ott van a luxus óhajtása. Nekem ez így kiábrándító. A kedvesét - ahogy ő hívja- nem üti meg a guta ettől az állandó másnaponkénti vásárlástól?

2021. okt. 10. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim válasza:
100%
Nagyon nyomja mostanában az összes influencer a designer cuccokat, amik így már annyira értéket veszítettek szerintem..
2021. okt. 11. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim válasza:
100%
Amúgy nekem is onnantól lett antipatikus, ahogy te írtad 😬
2021. okt. 11. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim válasza:
62%
Mi ez a nem termel hormonokat dolog? Mit nem termel? Ösztrogéneket vagy mit?
2021. nov. 12. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
100%
28: a pajzsmirigyét kiműtötték teljesen.
2021. nov. 14. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim válasza:
62%
Ja értem! Erre Ő szerinte egyáltalán nem termel hormonokat vagy ezt csak a pajzsmirigy hormonokra értette? Gondolom gyógyszer bevan állítva Neki, szóval nem akkora teljesítmény ezt túlélni.
2021. nov. 14. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!