Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Most hiába volt minden?

Most hiába volt minden?

Figyelt kérdés
Egy hete odafigyelek arra, hogy mit és hogyan eszem, tornázok és futok vagy biciklizek. Tegnap viszont nem mozogtam és mindent ettem, sokat és egészségtelent. Most akkor megint elölről kell kezdenem?

2018. júl. 4. 10:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak folytasd. De ha ilyenek vannak akkor koplalsz szerintem.
2018. júl. 4. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem koplalok, menstruálok.
2018. júl. 4. 10:47
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem volt hiába, csak folytasd amit elkedztél.


Ha heti 6 nap kalóriadeficitben vagy, akkor egy nap kalóriatöbblettől nem szokott általában felcsúszni 2 kiló, mert a szervezetünk átlagol. :) Persze ez nem azt jelenti, hogy sűrűn beiktathatsz lazulós napokat, de havi 1-2 belefér.

A mozgás is rendben van, pihenőnap is kell, amíg regenerálódsz.

2018. júl. 4. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Az egészséges étrend és mozgás sosincs hiába. Nekem szakvizsga miatt minimum egy fél hetem ment így el, de szerencsére nem szedtem vissza semmit. Folytasd úgy ahogy csináltad


Egy nap alatt se elhízni se lefogyni nem lehet szóval néha napján belefér egy ilyen is

2018. júl. 4. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Én heti 1-2 laza nappal is fogytam egy csomót, persze ezek azért lassítanak - de még ez se tuti, mert sokunk lelkének kell is egy kis lazítás, akár minden héten, igen. Inkább, mint 1-2 hét után feladni az egészet.


Egy laza naptól akár nem is hízik az ember, de ha mégis többletben eszik ilyenkor, akkor kicsit hízik, amit majd lefogy 1-2 nap alatt. Rendes fogyáskor 6 napot elrontani nem igazán lehet...


Az egészségtelen étel nem jó az egészségednek, de a fogyáshoz nincs olyan nagy köze, mint egyesek képzelik.

De máskor inkább rendes ételt egyél, az életmódváltás erről szól, fogyni pedig leginkább ezzel érdemes.

Nem mozogtál, na bumm, én se mozogtam ma semmit, a tegnapi 3 óra tempós gyaloglás és több óra állás után... Van ilyen. Még olyan is, hogy szülinapozol és se mozgás, se kevés evés. Néha belefér.

2018. júl. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Semmi gond nincs, holnap edd ugyanazt mint az előtt és egy milligrammot zsír nem lesz rajtad.
2018. júl. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!