Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hasmenést kaptam nyírfacukortó...

Hasmenést kaptam nyírfacukortól. Ha pár hétig ezt eszem/iszom, akkor fogyhatok? Vagy stagnálni fog a súlyom?

Figyelt kérdés
Igaz a leírás...Méregtelenít. Csak nem hittem, hogy ekkora erővel. Lehet fogyni tőle?
2010. jún. 17. 20:29
 1/6 anonim ***** válasza:
fogyni a sporttól lehet, nem attól, hogy folyamatosan hasmenésed van....csak tönkreteszed a beleidet
2010. jún. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ja amúgy áruld már el, hogy mennyit ettél belőle, hogy hasmenésed lett, mert elvileg nem kéne lenni tőle.
2010. jún. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De, benne van a leírásban, hogy amíg a szervezet nem szokott hozzá, az érzékenyebbeknek okozhat hasmenést. 4-6 hétig kell enni/inni, hogy a szervezet megszokja, és ne okozzon hasmenést.
2010. jún. 17. 20:39
 4/6 anonim ***** válasza:
de jó hol lehet kapni ilyen nyírfacukrot? drága?
2010. jún. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
1200 ft, bioboltban vagy gyógynövényboltban
2010. jún. 17. 20:44
 6/6 anonim ***** válasza:

Igen, és azt is írja a leírás, hogy FOKOZATOSAN kell hozzászoktatni a szervezetedet. Tehát mindig csak annyit szabad enni belőle, amennyi nem okoz hasmenést. Először napi 1 kanállal, aztán 2-vel, aztán kicsit többet, kicsit többet.

Nem értem, hogy még az egészséges dolgokat is hogy bírjátok a szervezetetek ellen fordítani!!! Azt hiszed, a hasmenés jó??

Ennyire utálod magad, hogy szándékosan kárt okozol magadban? Sose fogom megérteni.

Egészség egy van, én nem kockáztatnám a sajátomat.

2010. jún. 18. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!