Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kb. hány kg-t tudok leadni,...

Kb. hány kg-t tudok leadni, ha csak joghurton élek egy hétig?

Figyelt kérdés
2018. júl. 11. 11:24
 1/9 anonim ***** válasza:
75%

Konkrét választ nem lehet erre adni. Sok tényező befolyásolja.

Viszont unalmassá válik hosszabb távon és így nehezen tartható. Egy életen át pedig képtelenség.

Én úgy adtam le 20 kg-t egy év alatt, hogy ettem többfélét, nemcsak joghurtot, ahogy Te tervezed. Még napi egy kocka étcsokit is ettem. A lényeg: a mennyiség csökkentése és a testmozgás.

Heti egy kg-nál több leadása nem egészséges.

Életmódváltoztatás a lényeg, hogy később se jöjjenek vissza a plusz kilók.

2018. júl. 11. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%
Nagy atya úristen! 😧
2018. júl. 11. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
98%

Meg akarod utálni a joghurtot? Én sem birok már kólát inni, mert tíz éve apám egy italelosztónál dolgozott, s ingyen hozhatott minden Coca-terméket, s rengeteg ittunk akkor.


Egyébként mennyiségtől függ, ha sokat viszel be, akkor simán csak a közérzeted lesz rossz, fogyni pedig nem fogsz.

2018. júl. 11. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
13%
tele van cukorral de oké..
2018. júl. 11. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
78%

Ha fogyni akarsz, akkor számolj inkább kalóriát.

Kérdésre a válasz: az attól függ hogy hány kalóriányi joghurtot eszel. pl. ha 1200 kalória alatt fogysz heti 0,5-1 kilót, akkor elvileg fogysz. DE miért pont joghurt? Miért nem húsok vagy gyümölcsök? AZ A JAVASLATOM, HOGY MINDENBŐL EGYÉL KEVESET, ne csak joghurtot. Ha csak joghurtot eszel, akkor megvan a kellő rost és fehérje mennyiség? Szerintem nincs. Számolj makorokat és minden rendben lesz. Sok szerencsét <3

2018. júl. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
43%

Igazából 5öt, de mivel valszeg koplalás lesz ebből így vissza fogod hízni.

Én is a kalória számlálást javaslom, sokkal hatásosabb mint bármi más.

Az a lényeg hogy kevesebbet egyél, mint amit felhasználsz kb 1500kcalt és ne koplalj (1300 alatt ne legyen a napi beviteled), az hogy ezt miből viszed be tök mindegy, ha csak a kilók számítanak...

2018. júl. 11. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
65%
Attól függ, mekkora a kalóriadeficited s kiakadsz-e elég hamar ettől a szörnyen egyoldalú táplálkozástól. Mazochista vagy? Rendes evéssel is lehet fogyni rendesen.
2018. júl. 11. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
a kérdés az az hogy mennyi pluszt fogsz visszaszedni amikor majd már nem csak azon élsz. amúgy megy tényleg tele van cukorral, hacsak nem az undorító ízetlen natúrra gondolsz akkor elég szr választás.
2018. júl. 11. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Nekem a kefír diéta vált be a legjobban, első héten szinte meg sem mozdult a súlyom, de utána folyamatosan heti 1-2 kg-mal csökkent. Nap közben csak kefírt ettem, amikor csak éhes voltam- tehát nem koplaltam!, este pedig valami zöldséget beledaraboltam, amire éppen nagyon vágytam. Nem túl izgalmas, főleg az elején, de 19 kg-ot adtam le, az utolsó 6-7 kg-ot már úgy, hogy sokkal több zöldséget, gyümölcsöt ettem, nem ész nélkül azért...Nem éreztem rosszul magam közben, és évekig tartottam utána a súlyomat.
2018. júl. 16. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!