Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kihez forduljak ha zsírleszívá...

Kihez forduljak ha zsírleszívást szeretnék?

Figyelt kérdés
Nem fogyás céljából hanem vannak rajtam olyan zsírrétegek, zsír párnák amik nem mennek le semmilyen fogyókúrás módszerrel és szeretnék megszabadulni tőlük.

2018. júl. 11. 22:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
plasztikai sebész mondjuk????
2018. júl. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nézd! Beütöttem a Google-ba,hogy zsírleszívás: [link]
2018. júl. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Plasztikai sebészet....

De szerintem ez azért nyilván való.

2018. júl. 11. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2018. júl. 11. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
47%
Zsírleszívás mozgás helyett? Hát nem is tudom... Talán egy könyvtárost kérdezz meg.
2018. júl. 12. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
20%
ha ritkábban fordulsz a csipszes és csokis pulthoz, és kerülöd a pékséget meg a cukrászdát, akkor menni fog műtét nélkül is
2018. júl. 12. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Okostojások, nem olvastátok, hogy olyan zsírpárnái vannak, amiket nem tud lemozogni vagy lefogyókúrázni????


Amúgy azoknak valóban igazuk van, hogy zsírszívással a plasztikai sebészet foglalkozik. Érdemes utánaolvasni hogy kiket dícsérnek jobban. Amúgy arra készülj fel, hogy nem olcsó és nem szenvedésmentes a dolog.


Juteszembe, pár éve olvastam valami ultrahangos zsírszövet oldásról. Sokkal kíméletesebb és fájdalommentesebb. Az a lényege hogy ultrahanggal elfolyósítja a zsírt és egy pici metszésen keresztül kivezeti. Keress rá.


Vagy még jó lehet az aqualyx injekció is. Zsírpárnák zsírbontószereként ismeretes.

2018. júl. 12. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!