Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Fogyókúrák » Egyéb kérdések

A kérdés

Kihez forduljak ha zsírleszívást szeretnék?

Nem fogyás céljából hanem vannak rajtam olyan zsírrétegek, zsír párnák amik nem mennek le semmilyen fogyókúrás módszerrel és szeretnék megszabadulni tőlük.

Keress kérdéseket hasonló témában: fogyókúra

júl. 11. 22:05  Privát üzenet  

A válaszok
plasztikai sebész mondjuk????

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 50%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/7Időpont júl. 11. 22:06 Privát üzenet
Nézd! Beütöttem a Google-ba,hogy zsírleszívás: [link]

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/7Időpont júl. 11. 22:14 Privát üzenet

Plasztikai sebészet....

De szerintem ez azért nyilván való.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/7Időpont júl. 11. 23:02 Privát üzenet
[link]

A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/7Időpont júl. 11. 23:41 Privát üzenet
Zsírleszívás mozgás helyett? Hát nem is tudom... Talán egy könyvtárost kérdezz meg.

A válasz 57%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 50%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/7Időpont júl. 12. 00:21 Privát üzenet
ha ritkábban fordulsz a csipszes és csokis pulthoz, és kerülöd a pékséget meg a cukrászdát, akkor menni fog műtét nélkül is

A válasz 21%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/7Időpont júl. 12. 06:47 Privát üzenet

Okostojások, nem olvastátok, hogy olyan zsírpárnái vannak, amiket nem tud lemozogni vagy lefogyókúrázni????

Amúgy azoknak valóban igazuk van, hogy zsírszívással a plasztikai sebészet foglalkozik. Érdemes utánaolvasni hogy kiket dícsérnek jobban. Amúgy arra készülj fel, hogy nem olcsó és nem szenvedésmentes a dolog.

Juteszembe, pár éve olvastam valami ultrahangos zsírszövet oldásról. Sokkal kíméletesebb és fájdalommentesebb. Az a lényege hogy ultrahanggal elfolyósítja a zsírt és egy pici metszésen keresztül kivezeti. Keress rá.

Vagy még jó lehet az aqualyx injekció is. Zsírpárnák zsírbontószereként ismeretes.

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/7Időpont júl. 12. 08:15 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Csinálnak zsírleszívást valahol 14 évesnek itt Magyarországon?
Milyen szakemberhez forduljak, ha kényszerevőként szeretnék fogyni?
Szeptember óta járok konditerembe és 1400 kalóriát próbálom tartani naponta, viszont nem fogytam. Mit csináljak másképp vagy hova forduljak segítségért?
Kihez forduljak?
Szerintetek érdemes orvoshoz forduljak, vagy csak többet ártanék vele?
Tudtok olyan helyeket ajánlani ahol csinálnak ultrahangos zsírleszívást? Dr. Lányi Cecílián kívül.

Kérdések a Fogyókúrák rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!