Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan folytassam a diétám,...

Hogyan folytassam a diétám, edzésem kollégiumban?

Figyelt kérdés
Középiskolai kollégiumról van szó.Ételek terén nem nagyon bálogathatok, az van amit adnak.Bár tudok venni magamnak dolgokat, de azért annyit nem hogy 1-2 hétig meglegyek.És az edzés?Alig lesz idő a szilencium miatt.Hogy intézzem?Elég a testnevelés óra?Vagy járjak el heti párszor futni vagy valami?Nem tudom hogy lehetne ezt intézni koliban..
2018. júl. 16. 13:54
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg nincs konyha? Mert ha van, esetleg valami párolt húst és zöldséget, vagy zacskós rizst gyorsan össze lehet dobni. Esetleg kuszkusz vagy bulgur, abból van olyan amire csak vizet kell önteni és lefedni, vagy még ott vannak a sali mixek. Reggelire mehet pl egyéjszakás zabkása, vagy szendvics, vaagy ez tudom furán hangzik, de vízforralóban lehet tojást főzni.
2018. júl. 16. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha nem szorulsz speciális diétára, (nem vagy cukorbeteg, vagy gluténérzékeny, akármi), akkor nyugodtan eheted azt, amit a koleszban adnak. Ha fogyókúra miatt diétázol, akkor a mennyiségekkel tudsz játszani, és a napi kajádat csak kiegészíted, mondjuk gyümölccsel, zöldséggel.

Nem tudom milyenek a tesiórák manapság, gondolom erősen tanárfüggő, de én pl. annak idején meg sem izzadtam. Afelett szerintem érdemes valamilyen testmozgást végezni. Egyelőre ne aggódj emiatt, amikor ott leszel, tisztázhatod, milyen lehetőségeid lesznek.

2018. júl. 17. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!