Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit a véleményetek az alakomró...

Mit a véleményetek az alakomról? Kép lent

Figyelt kérdés

[link]


Érdekelne mások véleménye,mivel nagyon sok munka áll mögötte.


5 és fél hónapja kezdtem el fogyókúrázni(jó azért van párszor amikor csalok egy kicsit az ételekkel) és tornázni. 70 kgvel kezdtem és ma vagyok 53-54 kg.


Érdekelne mit gondoltok és hogy mit lehetne tenni annak érdekében hogy így maradjon vagy esetleg jobban nézzen ki az alakom.Előre is köszönöm



2018. júl. 19. 18:43
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
15%

Miért kellett mindent kitakarni?

Az arc még oké, de a többit minek? :O

Szerintem rendben van az alakod, tudnék veled mit kezdeni 😉

2018. júl. 19. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Nekem is olyan volt, skinny fat, vékony de nem tónusos. Nekem 2 hónap alatt megoldotta a problémát heti 3x saját testsúlyos HIIT edzés és heti 2 40 perces futás. Most már feszes vagyok:) keress youtube videokat de stay consistent!
2018. júl. 19. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Nem írtad hány cm magas vagy! Egy 170cm-es nőnek az 53-54 kg már "túl jó"! Ha 160 cm-es nő vagy, akkor tökéletes.

Igen, egy kis izmosítás kellene még a fenékre, combra és hasra. Nem kell konditerem. Rubint Réka, Béres Alexandra DVD megteszi, de ha el akarsz járni, akkor a Rékának az Alakreform edzéseit melegen ajánlom.

2018. júl. 20. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
49%
Hallod segged az igy hol van?
2018. júl. 21. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Mekem nem tölti be.
2018. júl. 24. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
Nekem se
2018. júl. 26. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 ThisIsNotHuman válasza:
Nem vag túl vékony, csak nagykn lapos a feneked, edzeni kéne rá ^^ezt eltekinte nem rossz
2018. szept. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!