Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ti mikor kezdtétek el magatoko...

Ti mikor kezdtétek el magatokon látni a fogyás eredményeit?

Figyelt kérdés
20 éves lany vagyok. 173 centi és 91 kg volt a kezdő súlyom. 4 hónapja életmódot váltottam sokkal egészségesebben eszek és többet mozgok. Eddig fogytam 12 kg-t de én nem igazán látom magamon. A távolabbi rokonok, ismerősök észrevették és décsérgetnek ami nagyon jól esik de magam miatt szeretnék lefogyni, egészségesebben élni és olyan elszomorító hogy nem látom magamon a változást:D Ti hogy voltatok ezzel? Illetve az arcotokon hány kiló után kezdett el megváltozni?

2018. júl. 20. 03:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Te jó ég, gratulálok. Esetleg rám írnál privátban és elmesélnéd, hogy sikerült? Szinte pontosan így állok, de még nem fogytam semmit.
2018. júl. 20. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok. Régebben keményen diétáztam és nagyon lefogytam. 70 kg-ról 48-ra. Nem is csoda, hogy visszahíztam az egészet. Nem bántam meg, csak azt, hogy nem tudtam mértéket tartani.


Ami mondani tudok, hogy én sem láttam magamon a változást, hanem csak a régi képekről láttam. Nekem is a környezetemben dicsértek meg. De persze én nem láttam lényegi változást. 1 év után vettem észre, amikor végre elmentem új ruhákat venni. Sajnos még akkor sem becsültem meg, a már enyhén kockás (!) hasamat. De kár is sajnálkozni. Az arcod lehet, hogy genetika miatt nem is fog nagyon fogyni. A lényeg, hogy készíts képeket magadról és nézegesd őket vissza. 90-ről 80 még nem aaanyyiira feltűnő, de ha így folytatod, hamarosan neked is látnod kellesz már. Kérd az embereket, hogy dicsérgessenek. Az sokat segít, tényleg :)

2018. júl. 20. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez normális, minél többet lát téged valaki, annál kevésbé szokott neki feltűnni a dolog. Nálam is én voltam az utolsó, akinek feltűnt s a ritkán látott ismerősök voltak az elsők :) 12 kilónál én se láttam még semmit, aztán egy régi fénykép után hirtelen nagyon.


A fejem valahol 20 kiló plusz körül fogyott le drasztikusan és hirtelen? Rém aránytalanul fogyok, fejről elég hamar.


Szerintem azért sem láttam a változást jól, mert a legproblémásabb s leginkább szem előtt levő részemről alig fogytam. Az majd az utolsó kilóknál lesz látványos.

2018. júl. 20. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Mivel naponta látod magad, ezért a változásokhoz folyamatosan adaptálódik a szemed, az önmagadról kialakított képed. Teljesen általános, hogy az emberek csak a ruháikon érzik a fogyást, míg látni semmilyen változást nem látnak.


Használj régi fotókat, videókat, akkor talán látni fogod a változást.

2018. júl. 20. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!