Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Zabkásával fogyhatok?

Zabkásával fogyhatok?

Figyelt kérdés
Nyaraláson elég sok plusz kiló jött fel rám, szeretném ezt leadni. Ha figyelek a mennyiségre, zabkásával le tudok fogyni?

2018. júl. 18. 14:47
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Zabkása reggelire jó, ha nem egy szekérderékkal tolsz be.

Napközben inkább egyél rendesen.

2018. júl. 18. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mennyiségi kérdés. Meg hogy mennyire bírod. Engem nagy mennyiségben megfingat.
2018. júl. 18. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Rendszeresen zabkását fogyasztok (reggelire!!!!), de nem bolti cukros cuccot, hanem sima zabpehely saját ízesítéssel. Fogytam, de nem csak ennyit tettem a fogyás érdekében, hogy zabkását ettem, és kész, hanem a többi étkezésnél is odafigyeltem (ami nem zabkása volt!), és mozgok is.
2018. júl. 18. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
500kalóriát nem szeretném átlépni. Egy napra olyan 120grammra gondoltam. Ehez nemtudom szükséges-e napiszinten mozgás. Futni szeretnék mikor engedi időm de lehet nem ajánlott kevés kalória mellett.
2018. júl. 18. 16:48
 5/9 anonim ***** válasza:
86%

Ha az a célod hogy tönkre vágd az emèsztèsed csinálhatod.

Ha meg fogyni is szeretnél akkor egyél napi 1700kcalt+sportolj egy órát és hidd el hogy sikeres leszel, így meg nem nagyon

2018. júl. 18. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Napi 500 kcal-t nem akarod túllépni és még futni is akarsz? Aha...
2018. júl. 18. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy próbát megér. De ne csodálkozz, ha egy év múlva dupla annyi leszel mint most. Esetleg nézz utána hogy napi 500 kcal mit tesz a szervezeteddel.
2018. júl. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Mármint zabkásából nem akarsz 500 kcalnál többet? Mert az OK. Napi összbevitelnek buta ötlet.


Akkor fogysz, ha kalóriadeficitben eszel, ez teljesen független a zabkásától. Zabkásával is el lehet hízni és zabkása nélkül is le lehet fogyni, sőt, a zabkása komolyan zavarhatja egyesek fogyását. Próbáld ki, hogy téged személy szerint jól laktat-e. Mert mint étel, teljesen jó (már ha nem cukros meg ilyenek).

2018. júl. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

én 10 kilót fogytam nagyjából a következőkkel:

reggeli- a lefdurvább zabkása, kakaoporral, csokival vagy nutellával, banánnal gyümölccsel magokkal

10 órai- egy kis zsírszegény túró

ebéd: (legkésőbb 2kor) hal vagy csirke, zöldségekkel, esetleg rizs (kevés) levesek

uzsonna-gyümöööööölcs

vacsora:tojás sonkával (2 db)

heti 4x futottam 40 percet a maradék napokon erősítettem.

bárki meg tudja csinálni enniy a titok, nem kell éhezni csak nyilvána buta emberek nem jönnek rá h a tartós eredményhez idő kell.

2018. júl. 19. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!