Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ilyenkor mit kell csinálni?

Ilyenkor mit kell csinálni?

Figyelt kérdés
A hasamon van egy kis felesleg, tényleg nagyon kevés. Sokáig nem sportoltam és lehet hogy picit löttyedt lett/ducika. Nem érzem szükségesnek azt, hogy fogyjak, mivel 159 cm és 48 kiló vagyok, szerintem ez tök oké, de az a kis felesleg mégis ott van a hasamon. Szerintetek hogy tüntessem el? Mert sok mindent átolvastam itt, kenyér, csoki, meg egyéb ilyen dolgokat hanyagolom is csak erre nincs most ötletem. :(
2010. jún. 19. 10:45
 1/5 anonim válasza:
Háth, figyelj tényleg nagyon enyhék a paramétereid.Ha az a kis felesleg ott van azt csak egyféle képpen tudod lenyomni onnan.Hogyha elkezded a felüléseket csinálni minden nap és mellette futol is.Ezt máshogy nem lehet, fogyni meg ne fogyj,mert elég szerény a testsúlyod.Mondjuk nem tom hány éves vagy.De a sport csodákra képes, csodát ne várj.
2010. jún. 19. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
sportolj többet, mert ilyen súly mellett fogynod tényleg nem kell. járj futni, biciklizni, görkorizni, úszni, bármit csinálni és egy kis idő után lesz hatása ;)
2010. jún. 19. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi :) Jól esik olyat hallani, hogy nincs szükségem fogyásra :) Naponta háromnegyed órát bicikliztem korábban, most már kicsit lecsökkent a hasam, most emeltem egy órára, kb. 2-3 napja úgyhogy ennek eredménye még nem nagyon van. :D Futni is szeretek, de utálom ha mindenki engem bámul, úgyhogy marad a szobabicó, azt még élvezem is :)

16/L vagyok :)

2010. jún. 19. 14:50
 4/5 anonim ***** válasza:
fusson hát az szálkásít emberek!!!!!!! ergo fogyni fog tőle és még a melled is kisebb lesz hidd el tapasztalat! Egyébként meg ne zavarjon szerintem annyira az a picike felesleg nekem is ott van és engem nem igazán érdekel hidd el a pasik azt se szeretik ha nincs mit fogni!
2010. jún. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Szerintem megfelelő étrend mellett azért nem fogynék, de lényegtelen, mert futni csak néha futnék, ha épp rámjön az a nagy futhatnék :D Arra a van 5 percedre gondoltam, állítólag sokaknak bejött, mármint feszesítés céljából. Nem tudom, engem éppen zavar az a kis felesleg, úgyhogy nekem jobb érzés eltüntetni onnan. :)
2010. jún. 19. 19:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!