Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lelassult nagyon a fogyásom,...

Lelassult nagyon a fogyásom, hogyan tudnám újra beindítani?

Figyelt kérdés
Március közepèn kezdtem a fogyókúrát 94 95 kilóról. Most 78 kg vagyok, de kb 1 hónapja stagnál ez az èrtèk, ès inkább felfele megy. Kalóriabázist használok, napi 1400 kcal adott ki keretnek. Könnyebb fizikai munkát vègzek, lovakat sertèseket gondozok, etetès almozás takarmánypakolás stb..ès a körülöttük lèvő feladatok,plusz az udvar rendbetètele .estère betettem egy egy órás hullahopp karikázást ami nem is sport csak kedvtelès mert imádom ès estère már nincs is nagyon erőm máshoz, de ráveszem magam. Milyen sportot kène beiktatni valahogy az időmbe hogy újra beinduljon a fogyás? Mèg egy 7 8 kg szeretnèk leadni.
2018. júl. 27. 08:39
 1/2 anonim ***** válasza:

Az a helyzet, hogy 1400 kcal mellé mást tuti nem edzenék, mert félnék, hogy koplalás lesz belőle. Mozgás mellett ennyivel fogynod kell (bár vannak extrém esetek, tudom).

Van az úgy, hogy több hétig stagnál a fogyás, de ha kitartó vagy, be kell indulnia újra. Lehet, hogy most valamiért kicsit több vizet tartalékol a szervezeted, ezért nem változik a súlyod, ki tudja?

2018. júl. 27. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Probald ki a 16/8 vag 18/6 idoszakos bojtolest. Meg fogsz lepodni.
2018. júl. 27. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!