Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tudnátok nekem adni pár tanácsot?

Tudnátok nekem adni pár tanácsot?

Figyelt kérdés

2-3éve rádöbbentem, hogy milyen egészségtelen életmódot folytatok.(akkor voltam 21)Ennek az volt az eredménye, hogy pár év alatt 55-60ról 80kg-ra híztam... Azóta ezen folyamatosan próbálok változtatni. Mivel tudom, hogy egy csapásra nem megy nekem minden ezért lépésekben haladok. Nagyrészt sikerült elhagynom a kenyeret.. ha mégis eszek akkor ritkán, és akkor is magvasat vagy teljeskiörlésűt. este 6 után csak gyümölcsöt eszek, ha eszek. Elhagytam a cukros üdítőket és pár hónapja a napi 2-3 liter vizet is megiszom már úgy, hogy fel sem tűnik. Magamhoz képest sokkal kevesebb cukrot viszek be, nagyon ritka az az eset amikor túllépem a napi 20-25grammot. Egyre több zöldséget,halat, csirkemellett eszek és mindig mindent rizzsel,bulgurral, nagyon ritkán tésztával. Ami biztos, hogy sokkal jobban érzem magam, jobb a közérzetem, szebb a bőröm, nem vagyok állandóan felpuffadva, és kibékültem az édesítővel is. Már Kevesebbet eszek jóval(és jól is lakok), szóval kevesebb kalóriát is viszek be, szerintem kevesebbet is mint amennyit elégetek. Mégsincs jelentős változás. 78-80kg között ingadozok.(pozitiv, hogy hízni nem hízok többet xd) Reggeltől estig dolgozom +2órát utazom, otthon is rendben kell tartani a házat, szóval nagyon nincs időm elmenni futni, és a térdem egyébként sem díjazná . És ezért írtam nektek. Tudtok ajánlani valami olyan sportot ami térd kímélő és nem vesz sok időt igénybe? úgy gondolom már egy kis mozgás sokat lendítene rajtam. 15-20kg szeretnék fogyni. Tudom lehetetlennek tűnik, de tisztában vagyok vele,hogy nem egyik hónapról a másikra fog lemenni, hiszen több év alatt jött fel.. Gondoltam az úszásra esetleg de az is elég időigényes és nem tudom mennyire fogyasztana. vagy torna? tudtok valami konkretat javasolni?

Bocsi a regényért úgy éreztem le kell írnom mindent :) köszönöm ha elolvasod és azt még inkább ha adsz is tanácsot :)


2018. aug. 1. 08:32
 1/1 anonim ***** válasza:
25%
A fogyás kalóriamérleg kérdése. Ha kevesebbet viszel be fogyni fogsz. Célszerű ezt minőségi táplálékból fedezni. Ha kevés az időd,nézz szét a Youtube-on! Rengeteg tornavideót lehet találni.
2018. aug. 1. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!