Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tudnátok tanácsot adni?

Tudnátok tanácsot adni?

Figyelt kérdés

Mostmár nagyon, de nagyon megszeretnék szabadulni attól a kevés feleslegtől ami rajtam de nem tudom mit csináljak, mert mindenhol mást olvasok és nem tudom, hogy mi igaz és mi nem és már probálkoztam, de nem ment semmi... 165cm vagyok, lány és 57kg. Amikor megfordult a fejembe hogy le kellene egy kicsit fogyjak akkor nagyon bebeszéltem magamnak hogy de ez normális testsúly, ez igy ez egézséges (ami igy is van, nekem nem a súlyommal van bajom), de mostmár látom, hogy többet ártok azzal ezzel a"fogadjam el magam" dologgal mintha megprobálnám mégegyszer. Akinek elmondtam, azok közül senki nem mondta azt, hogy "jó ha te nem érzed, magad a bőrödben változtass", hanem mindenki csak azt mondta, hogy nincs semmi felesleg jól nézel ki, törődj mással. Ez nagyon rosszul esett, mert egy honapig legalább magam alatt voltam, hogy mindenki a környezetemben lehet vékony csak én nézek ki ugy ahogy és még nem is támogat senki.(nyilván én kell tegyek valamit de zavart, hogy ugy jön ki mintha én lennék a hüje) Én nem nézhetek ki jól? Ha nekem a vékony alkat tetszik akkor mi van? Lehet jönni azzal, hogy akaratgyenge vagyok, hisztis, és hogy ne akarjak vékony lenni mert az ronda. Én rosszul érzem magam a bőrömben így és emiatt lettem hisztis, emiatt nem járok sehova, éssemmi jókedvem nincs már...

Én nem akarok koplalni, nem vagyok hüje... egézséges szeretnék lenne nem pedig beteg csontváz. Nektek hogyan sikerült? Köszönöm előre is a normális válaszokat.



2017. aug. 22. 20:26
 1/3 A kérdező kommentje:
*"nem érzed jól magad a bőrödben" rosszul irtam
2017. aug. 22. 20:28
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha jobban akarsz kinézni, egyél kevesebb édességet és pékárut, több fehérjét, vitamindús ételeket, és mozogj többet.

A méreteid alapján max. pár kiló felesleg lehet rajtad, de ha egészségesebb életmódba kezdesz, az önbizalmad is sokat fog javulni amellett, hogy formásodsz.

2017. aug. 23. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Itt is mindenki ezt tanácsolja azoknak akik raknak fel képet (én nem túlsúlyosak/kövérek),hogy jajj jó vagy így,nem kell fogynod.

Én meg azt mondom,hogy először legyél magaddal és az elvárásaiddal tisztában. Ha reálisak azok az elvárások és úgy érzed NEKED szükséged van rá akkor csináld.

Nem kismarcsira kell hallgatni,hanem saját magadra.


A legbiztosabb módszer a kalóriaszámolás. Kicsit macerás az elején de hamar bele lehet jönni és egy idő után pontosan tudok szemmértékre mi az amit megehetsz.

2017. aug. 23. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!