Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miert nem fogyok?

Miert nem fogyok?

Figyelt kérdés
Szerintem nem fogyasztok annyi kaloriat hogy ne tudnek fogyni 3 hete fogyokurazom lasan es meg csak 2 kilot fogytam reggel iszom tejeskavet amit nem tudok elhagyni a nap tobbi feleben csak zoldseget eszem naturba ha ugy nezzuk aligha juttatok be zsirt vagy szenhidratot szoval nem ertem mi lehet a baj

2018. aug. 1. 10:12
 1/9 anonim ***** válasza:

Ennyire gyorsan nem lehet fogyni azért.

A gond, egyébként ott van, hogy nem nagyon néztél utána a témának.

Nem számít hogy mit eszel, csak az hogy mennyit.

2018. aug. 1. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem eszem sokat egyaltalan kistanyeron eszek es annak is a felet szoval nem hiszem hogx sokat ennek es csak salatat ontet nelkul pl paradicsom paprika uborka meg hagyma csak ezeket eszem
2018. aug. 1. 10:20
 3/9 anonim ***** válasza:

Nézesd meg a cukrodat, pajzsmirigy és az egész hormonháztartásod, koleszterined.

Ezzel kellett volna kezdeni a fogyidat, utána a kaja és utána a mozgás.

2018. aug. 1. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Három hét alatt fogytál 2 kg-t. Mi a gond? Heti fél-egy kg a normális.
2018. aug. 1. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Hát, ahogy látom a fehérjét is sikerült elhagyni, sőt a leírás alapján még rosszabbak a makró arányok, mint eddig.

Ráadásul mozgásra utaló részt nem látok a kérdésben, ami szintén gond.

2018. aug. 1. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

4. és 5. válasszal egyetértek.

Valószínűleg koplalsz (natúr zöldségekből és 1 bögre tejeskávéból nehéz összehozni a minimum 1200 kalóriát). Mellette pedig hetente majdnem 1 kiló ment le rólad, ami jó tempónak számít. Bár nálad nem biztos, hogy hájból ment le, lehet benne jócskán víz, salakanyag és ha így folytatod, izom se sok marad rajtad.

Másfelől pedig nem tudjuk a méreteidet, úgyhogy az is lehet, hogy nincs is rajtad felesleg.

2018. aug. 1. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
3 hét alatt két kilót fogytál! Ebben, mi a nem fogyás? Ez még gyors is.
2018. aug. 1. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Tóth Renátó válasza:
3 hét alatt két kilót fogyni,egyáltalán nem egészséges.Nem szabad gyorsan fogyni,csak tönkreteszed magad.Kérj segítséget a háziorvosodtól táplálkozás terén,és kezdj el sportolni,akár a biciklizés is elég.
2018. aug. 11. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Sportolok azt elfelejtettem irni. Spinning 2 naponta es minden nap futok
2018. aug. 13. 10:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!