Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 1 hónap alatt lehetséges 8 kg...

1 hónap alatt lehetséges 8 kg fogyás?

Figyelt kérdés

Nem szeretem a halat, és az edzőterem kizárva.

Előre is köszönöm a válaszokat!



2018. aug. 2. 15:46
 1/4 anonim ***** válasza:
95%
Persze, lehetséges. A szokásos koplalós hülyeségekkel menni fog. Leugrik egy csomó víz,vele együtt ürül glikogénkészlet,csoffad az izom,zsírveszteség szinte semmi. Marad a "jól bevált" gyürödt tescós szatyor fazon,de legalább a mérleg kevesebbet mutat.
2018. aug. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Akár zsírból is lehetséges, de nagyon nehéz és egészségtelen. A testet erősen leterheli, ha az aktivitást nézve vészesen kevés tápanyagot kap. Ha nincs jó állóképességed s elszántságod, eleve nem fog menni.


Vízből könnyebb. Normális tempós fogyás, salakanyag- és főleg vízvesztés, ez még nem is feltétlenül egészségtelen. De csak az első hónap ilyen.


Extrém elhízottként is lehet reális és nem vészes zsírból, persze nem akárki bírja az ekkora kalóriadeficitet.

2018. aug. 2. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
69%
Mindenkinek más a szervezete míg az egyik kínkeserves koplalással addig a másik egészségtudatosan is letud fogyni. Nekem másfél hónap alatt ment le majdnem 10kg mikor is azt mutatta a mérleg, hogy állj! Elhagytam a cukrot, lisztet ( kenyereket), reggelre 1 db. teljes kiörlésű bageta, napi fél órát futottam vagy tornáztam. A futás nagyon hamar lefarag egyébként. Ez volt kb. 6 éve. 62 ről 53 ra. Azóta sajnos elengedtem magam és éjjelre is bármit szószerint megzabáltam a legrosszabból. Na most megin ottvagyok így 6 év után :( Kezdődhet a diéta! Jaj, nálam még egy nagyon fontos dolog volt, szerintem a gyors fogyás legfontosabbja 6 után már nem ettem. Ez volt a legnehezebb számomra .... hiába ettem vacsorára normálisan pl. Csibemell- túrós köret saláta... későn elalvó vagyok és bizony sokat forgolódtam éjjelente, viszont ezt kikell bírni. Max egy alma ami belefér; vagy uborka 6 után.
2018. aug. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Maximum az izmodból veszítesz ha gyorsan akarsz ennyit leadni. Ahhoz hogy tartós legyen a fogyás sokkal több idő kell. Sportolással könnyeb lenne főleg kardióval de ha odafigyelsz a táplálkozásra akkor azzal is előrébb kerülsz. Koplalni se szabad hiszen ilyenkor elkezd tartalékolni a szervezeted és a zsír fent marad. Hal helyett a csirke vagy az egyéb fehér húsok is jók és persze a sok zöldség gyümölcs! :D
2018. aug. 6. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!