Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Juliusra szeretnék lefogyni...

Juliusra szeretnék lefogyni 56 kg-ra (most 70-80 körül vagyok) ha ez lehetséges hogyan? Készítettem egy nagyon szigorú edzés tervet de nem bírom rá venni magamat :c

Figyelt kérdés

2018. ápr. 10. 18:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne gyorsan akarj lefogyni, adj időt a testednek és a szervezetednek hogy megszokja az új életmódot. Találd meg a neked megfelelő sportot, egyél több gyümölcsöt és zöldséget, nasit elhagyni, sok vizet inni és jó lesz. Heti kb fél kiló fogyás az egészséges, ha picit több az nem baj. 15 kilót adtam le így több mint fél év alatt, és így nem volt annyira nagyon nehéz hozzászokni az új életmódhoz, a bőröm se lett csúnya és én se szenvedtem durván, de persze az elején nehéz az embernek hozzászokni.
2018. ápr. 10. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Neni83 válasza:
Intenset oldat keresd meg facebookon.
2018. ápr. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az hogy 70-80 körül vagy borzasztó tág fogalom. Elsőnek mérd meg magad. A másik hogy nem csak az edzésterved számít hanem az is hogy mit/mennyit eszel.
2018. ápr. 11. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szia! Milyen magas vagy?:o

Én is nyárra le szeretnék adni minimum 8 kilót, csak én is ugyanúgy állok mint te. Nem engedi a testem (se spájz:c), hogy elmenjek egyszer futni.xd

Sajnos a sok zabálás mellett nem fog csakúgy lemenni az a 8 kiló:D

Úgyhogy neked is sok sikert!

2018. ápr. 14. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!