Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek hogyan fogyak le?

Szerintetek hogyan fogyak le?

Figyelt kérdés
Van egy kis felesleg rajtam (kb 5kg) és le szeretném adni ezeket.Sportra jelenleg semmire se járok se pedig edzőterembe.Ha tudtok valami jó sportot azt is írjátok meg légyszi.Itthon szoktam edzeni amikor időm van.Szerintetek hogyan adjam le azt az 5 kg?Edzésterve van valakinek esetleg?

2018. aug. 2. 17:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Egy csomó jó sportot tudunk de a lényeg, hogy kevesebb kalóriát vigyél be mint amennyit elégetsz. Semmi bonyolult nincs benne.
2018. aug. 2. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
NE EGYÉÉÉLLLLL!!!!!!!!!!!
2018. aug. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Étrend kell meg edzés. Ennyi.
2018. aug. 2. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem most a biciklizés jön be. Keveset nem tudok enni (bár most kánikulában alig eszem, de ez is közel van az alap kalóriaigényemhez), sokat biciklizni hegyen, nos, annak még van realitása. Nem mindennap csinálom, de valami pici mozgás mindig van, 1-2 óra legalább (intenzív ilyen dögmelegben nem megy).
2018. aug. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!